Sive ocne bielka

Príspevok v téme: Sive ocne bielka
strange

Neviem ci to moze byt znakom nedostatku nejakeho vitaminu alebo je to len vrodena charakteristika, no mam o trochu tmavsie ocne bielka ako vacsina ludi. Je to vidno najma na fotkach, aj ked pravdepodobne nikoho nenapadne posudzovat odtien ocnych bielok :) Neda sa nejak dosiahnut, aby som mala svetlejsie bielka? Vyzerala by som trosku zdravsie :)

ffffffffffff

sive očne bielka suvisia ak je zatažena pečen, ja beriem lieky napriklad na spanok a mam sive ocne bielka..pijem tiez ten lipkavec a rebricek...trosku sa mi osvetlilo v jednej casti ale inak su stale biele..suvisi to so zdravotnymi problemami...zlte ocne bielka su pri zltacke, hepatitida, cirhoza....katarakta je nieco uplne ine

[zruseny12]

STRANGE
...podobny problem som mala aj ja,ked som zacala mat zdr.problemi...
zdravi clovek by mal mat KRASNE BIELE BIELKA NA OCIACH...
PRESNE AKO TY PISES POROVNAVALA SOM ZDRAVICH LUDI...MAJU KRASNE BIELE BIELKA...JA SOM ICH MALA TIEZ TAKE A VOBEC- MALA SOM VELMI PEKNE OCI,KAZDY MI ICH CHVALIL
NEMYSLIM TERAZ LEN FARBU ATD.ALE CELKOVO-MIHALNICE ATD.KED SOM SA NALICILA...
ked som ochorela bielka som mala ako pises take sive,niekedy mi cervenali atd.
zistila som,ze odkedy pijem caj Z REBRICKA A LIPKAVCA oci sa mi vycistili-bielka...ale uz to nie je ono...
podla mna aj podla oci clovek zisti ako je na tom po ZDAVOTNEJ STRANKE...
citala som niekde,ze aj ked clovek ma nieco z PECENOU ma bielka take zasa do zlta...

luciaggg

ja mam iba na očných bielkach nejaké škvrny sive neviem čim to je ale už ich tam mam asi tri roky a očná mi ani nič nepovedala ani som sa jej nepýtala zatiaľ neviete niekto čím to je?

Denz

Sivý zákal - Katarakta
Znamená zakalenie očnej šošovky, čo spôsobuje neostré – zahmlené videnie. Niektoré deti sa narodia s kataraktou. Táto vada je riešiteľná operačne, odstránením skalenej šošovky a jej náhradou za umelú. Najčastejšie sa katarakta vyskytuje u starých ľudí.

Denz

na niektorych fotkach mne aj svietia....cize podla fotiek by som bol asi ocno-svietiaci.
Ak sa ti to normalne nezda bez fotiek.....zajdi na vysetrenie.