Problém s močovými cestami

Príspevok v téme: Problém s močovými cestami
D@v1D

Prajem pekný deň

Už dlhšiu dobu mám problémy s močovými cestami,konkrétne mám na mysli miesto,ktoré sa nachádza pri prostate.Po minulé roky som to nemal,no potom som dostal zápal močového mechúra a odvtedy mám tie problémy.Vždy po vymočení ma na tom mieste veľmi kolikovito štípe.Mám za sebou vyšetrenia ako cystografia a cystoskopia,ale nič mi tam nezistili a tá bolesť sa stále vracia.Bral som už aj rôzne lieky,no nepomohli.Opakuje sa to každý deň,alebo aj každý tyýždeň.Pritom som vždy teplo oblečený,aby som neprechladol a tým nedostal žiadne bolesti.Mám 17 rokov a chcel by som vedieť,ako sa mám tohto problému zbaviť.Ak má niekto s tým skúsenosti a dostal sa z toho,prosím Vás napíšte mi,čo ste robili,lebo tie bolesti sú neznesiteľné.Ďakujem.

aliceit

zdravim,ja by som odporucil napoj z aloe vera,ktory je ucinny na mocove cesty a takisto na kamene,ale aj ine.Tento napoj je mozne dostat na objednavku.Odporucam pozriet si stranku www.foreverliving.com a vsetko o produktoch.Pre dalsie info na e-mail:marekjakubo@alice.it

Naděna

no ja s močovými ciestami mám tiež často problém .. a skúšal si niečo na prevenciu? to by určite poradili v lekárni, ja v období zimy, kedy mám najväčšiu náchylnosť k zápalu močových ciest, tak užívam toto www.valosun.com ale ťažko povedať , či tebe to zrovna pomôže.