Zdravotnicky zachranar

Príspevok v téme: Zdravotnicky zachranar
737NG

zaujimal by ma nazor alebo vlastna skusenost. ak by sa clovek chcel stat zdravotnickym zachranarom, ako to dosiahnut. totiz staci stredna skola s maturitou to viem a k tomu tato nadstavba, ale...

na to aby si clovek spravil nadstavbu potrebuje zmluvu so zachrankou alebo zachrannou sluzbou /banska a pod/ na druhej strane ale tuto zmluvu neziska bez uvedenej nadstavby, lebo je defacto nekvalifikovany na tuto pracu.

ako sa to da poriesit ak clovek pracuje v inej oblasti, ale v buducnosti by chcel robit zachranara..
denne studium uz udajne 2 roky neotvarali
a na dialkove treba vyssie spomenutu zmluvu..

budem vdacna za akykolvek nazor..

salamandraaa

aj ja nad tym vazne uvazujem a tato tema mi padla rovno pod nos :) mohla by som ja poprosit nejaky kontakt?dakujem

Kenny9994

No takze, vlastna skusenost :) ja som sa tiez rozhodol ze chcem byt zachranar a tiez som riesil podobny problem aaa riesenie je vcelku jednoduche. Staci si podat prihlasku na SZS skolu kde je studijny odbor zdravotnicky zachranar, a zohnat si potvrdenie o tom ze ten dotycny pracuje bud to na OAaIM alebo na JIS int.odd. popripade potvrdenie z nejakej stanice ZZS. Ak ma clovek znamosti tak neni problem, ale ak ich nemam tak trosku tazsie sa zhana to potvrdenie. Nuz ale vsetko sa da ak sa chce :))) ak by si mala dalsie otazocky tak napis oki, ti dam na seba kontakt lebo nechcem sa tu rozpisovat v diskusii