Moja 17 ročná dcéra nemá prsia ani A-čka!

Príspevok v téme: Moja 17 ročná dcéra nemá prsia ani A-čka!
mamkaaaaaa

Dobrý deň,
máme taký problém, že mám už 17 ročnú dcéru, ktorá nema ani A-čka, pochybujem, že jej ešte narastú. Boli sme s ňou aj na hormonálnych vyšetreniach, všeto má v poriadku. Čo myslíte, čím by to mohlo byť? Ona by tiež chcela mať prsia aspon A, už len z praktickych dovovdov aby sa jej dala kupovat podprsenka v normalnych obchodoch. Geneticke to nie je, pretoze mi vsetky z rodiny sme mali vzdy velke.

Za odpovede dakujem

adam666

na slovensku chudoba radsej keby si sa starala aby dcera mala vzdelanie a nieco dokazala ako riesila jej

CICIKY

fyzicka krasa a na starobu co?

PoPo....

pomaranc ,ok stalo sa ;)
Luli... balet ,sport neskor ,proste nezvladala som tu "sikanu" od mamky ,ale uz sa venujem uuuuplne niecomu inemu ....
pekny vecer prajem :)

Lulita

tebe asi vadi, ze sa pýtam, len ma to zaujimalo :) je neobvykle, ze clovek kazdemu pise na chate, ze si s nim chce pisat, ale ok

Lulita

potvorka - chapem, deptanie matiek je najhorsie, mam podobnu, ale co sa vstkeho tyka, skola, kde boli prsia na skodu? nejaka sportova? a brzdila si sa hormonmi? :( tak mas silikony, ja neodsudzujem nikoho, kazdy nech ma co chce a ako sa citi dobre samozrejme, urcite si spokojna

pomaranc - ta baba ma naozaj pekne prsia, skoda ich bola rezat, pocuj ty mas nejaky problem? preco kazdemu pises na fore, ze si s nim chces písat? citis sa sam?