Yadine-poradte prosim

Príspevok v téme: Yadine-poradte prosim
Aria

Ahojte zienky, aj ked som dost odporcom antikoncepcie, tak som sa dala ukecat. Ale len preto, ze idem na dovolenku v termine kedy mi vychadza manzes a tak mi lekarka poradila aby som vybrala 2 balenia a vyhla sa tomu. Predtym som brala Logest, ale mala som hrozne stavy - naladovost, nechut na sex. Povedala som jej a to a predpisala mi Yadine. Citala som o nej pozitiva aj negativa, ale neviem sa rozhodnut ci to zasa risknut... Poradte prosim...

tri bodky

ono je problém aj v tom, že moja túžba po bábätku začína byť už neznesiteľná, takže možno psychicky ovplyvňujem účinok tabletiek...

yasminelka

No ni,vsak o mojom probleme to je vedlajsie,snad sa necham teda porait od toho koznehoa ked nie pojdem si skusit to vichy:)
ale ty chod k tej lekarke,mozno ti skusi dat yasminelle alebo nieco ine okrem tabletiek

yasminelka

myslis??
no zajtra pojdem ku koznemu nech mi neico predpidse a uvidim,no neviem,,,oni mi totiz tie svine vypapadavaju original s korienkami:(

yasminelka

revalid som uzivala a nepomohol,teraz uzivam vraj najlepsie tabletky,ktor mi nepomahaju tiez:D
gliss kurr a aj kozny mi dal taku masticku,ktoru uz neuzivam bo mi nepomohla ehm

yasminelka

si predtav,ze ja som ich mala huste jak nikto,to s nevies ani predtavit,fakt!!!!!!!!!!!
a teraz??? po dvoch rokoch uz sa vidim aj pomaly zacinajuce plesate miesta, a ked si robim cop,musim velmi opatrne a vlasami,ktore mi este ostali si ich zakrivam a prisponkujem vzdy:(