Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Uvažujete nad úpravou pŕs? Pýtajte sa odborníkov!

Uvažujete nad úpravou vašich prsníkov? Aj keď sa už tento úkon plastickej chirurgie stáva pomerne bežným, ide vždy o veľký zásah do organizmu. Preto je vhodné zistiť si dopredu všetky potrebné informácie, ktoré vám pomôžu pri samotnom rozhodovaní.
žena
Určite je prínosné aj vymieňanie názorov a skúseností medzi ženami, ktoré už zákrok absolvovali. Nemali by ste však podceniť konzultáciu s odborníkmi. Len tí totiž vedia zhodnotiť váš zdravotný stav a povedať vám otvorene o prípadných rizikách a pod. Skrátka dať vám naozaj relevantné informácie. Vďaka internetovej klinike môžete kontaktovať viacerých odborníkov z pohodlia vášho domova a spraviť si svoj názor.

Za odborníkmi nemusíte cestovať

Prvá internetová klinika www.klik-klinik.skvznikla so zámerom, aby každému človeku bolo prístupné poradenstvo od kvalifikovaných a špičkových odborníkov, a to vo všetkých otázkach týkajúcich sa jeho zdravotného stavu.

Ak preto uvažujete o plastickej operácii pŕs a neviete, na koho sa obrátiť s otázkami o predoperačných vyšetreniach, priebehu samotnej operácie a dobe rekonvalescencie alebo vás zaujíma, aké sú prípadné riziká a kedy sa neodporúča takúto operáciu podstúpiť, obráťte sa na plastických chirurgov z 1. internetovej kliniky, ktorí radi odpovedia na tieto, ako i ďalšie vaše otázky.

Neváhajte ich preto kontaktovať už dnes!
  • MUDr. Vlastibor Minarovjech, je poprednou osobnosťou plastickej chirurgie na Slovensku a v súčasnosti vedie súkromnú kliniku Estetic Clinic v Bratislave. V minulosti sa venoval plastickej chirurgii v popredných európskych zariadeniach v Stuttgarte, Berlíne či Viedni.
  • MUDr. Dušan Guba, PhD., primár esteticko-plastickej chirurgie v Ústave lekárskej kozmetiky. V roku 1998 atestoval v odbore plastická chirurgia. Pravidelne sa zúčastňuje na domácich a zahraničných kongresoch, sympóziách a workshopoch, na ktorých vystupuje aj aktívne ako prednášajúci.
  • MUDr. Regan Belovič, plastický chirurg v Ústave lekárskej kozmetiky. V roku 2001 získal atestáciu v odbore chirurgia a v roku 2006 atestáciu v odbore plastická chirurgia.
  • MUDr. Peter Špánitz, pôsobí v Leviciach. Má atestáciu zo všeobecnej a úrazovej chirurgie, stáž z plastickej chirurgie, a taktiež prax v športovej medicíne.