Spojte sex s vyšetrením! Tieto polohy sú na to ako stvorené.

Čo tak spraviť si vyšetrenie na rakovinu počas sexu? Návody ako na to priniesol portál cancersutra.com, my sme vybrali niekoľko z nich. Pri takejto forme prevencie sa navyše aj zabavíte. Čo poviete?

Zmyslom projektu Cancer Sutra (pozn. cancer = rakovina) je pomáhať zachraňovať životy. Čím skôr rakovinu diagnostikujeme, tým väčšiu šancu máme na vyliečenie. Ste pripravení?

Misionárska poloha
### Iný misionár (rakovina prsníka)

Dámy, ľahnite si na chrbát a spolu s partnerom sa nastavte do klasickej misionárskej polohy. Potom však zdvihnite svoj chrbát a zadok k nemu a tesne sa k nemu pritlačte. V tejto polohe môžete skontrolovať jeho hruď a prsia, a to pohľadom i dotykom. Ak mu rukou jemne zatiahnete za vlasy tak, že mu zakloníte hlavou, jeho hrudník sa ešte viac otvorí a budete ho mať tak celého ako na dlani.

Orálne vyšetrenie (rakovina prostaty)

Posaďte partnera na roh postele alebo stola a nájdite si pohodlnú polohu medzi jeho nohami. Spojte orálny sex s vyšetrením, skúmajte jazykom a prstami všetky partnerove citlivé miesta.

Ručné skúmanie (rakovina prsníka)

Dajte svoje boky pevne medzi partnerkine stehná, začnite sa hýbať a potom zdvihnite jednu ruku k jej prsiam, masírujte, stláčajte, štípte a pátrajte. Túto polohu môžete skúsiť ležmo, vzpriamene alebo hore nohami. Najlepšie si ju vychutnáte z viacerých uhlov.

Nohy hore, dámy (rakovina kože)

Zdvihnite partnerkine nohy čo najviac hore pre maximálne potešenie a výhľad. Pozornosť nasmerujte nielen na to obvyklé miesto, ale aj medzi jej stehná. Preskúmajte ich nielen očami, ale aj rukami. V tejto polohe sa vám vyskytne najlepší výhľad a aj prípadné problémy zistíte hneď.

sex

Vyšetrenie semenníkov (rakovina semenníkov)

Nechajte vášho partnera ľahnúť si na zem a potom si sadnite na neho, otočená chrbátom. Vezmite jeho semenníky do rúk a dokladne prehliadnite.

Prečítajte si tiež:

Fyzické a psychologické vplyvy na mužskú neplodnosť

Mamograf (rakovina prsníka)

Obaja si ľahnite a využite chvíľu odpočinku na malé vyšetrenie. Zdvihnite partnerke ruku nad hlavu a položte svoju ruku na jej hruď. Robte krúživé pohyby popri bradavke a skúmajte, či nenájdete niečo podozrivé.

Nezabudnite, ak ste prišli na nejaký problém, rozhodne by ste nemali váhať obrátiť sa čo najskôr na lekára!

Textová Inzercia

Prevencia hemoroidov a ochorení konečníka

Myslíte si, že tento článok nie je pre vás? Je to omyl. Voči vzniku hemoroidov nie je nikto imúnny.

Darček pre ženu

Kombinácia vitamínov pre ženu. Ideálny darček na vianoce.

Darček pre muža

Kombinácia vitamínov pre muža. Ideálny darček na vianoce.

AVITA

Zdravie je všetko a bez zdravia je všetko ničím. Darujte svojim blízkym vysokokvalitné výživové doplnky v štýlovom balení.