Baby potrebujem poradit v antikoncepcii....

optiQaa

aluska, nemusela si na loru vybehnut. Neviem kolko mas r., ale casom si uvedomis ze pisala pravdu. Ja som mala tiez pocas zopar rokov uzivania testy uplne super- no tie ti vsetko neukazu a v skutocnosti mi to narobilo riadnu sarapatu

aluska

lora656 ja chodim pravidelne ne prehliadky a vsetky testy mam uplne v poriadku..a inak ja som zacala brat hak kvoli neznesitelnym bolestiam pri menzese...som nemohla ist do skoly..a to som skusala vselico mozne co sa dalo, nic nepomohlo...posledna moznost bola hak..takze nesud cloveka pokial o nom vies velke h..
takze sa nemusis bat...a to co ja robim to je moja vec..ty si kludne pchaj cipky medzi nohy..

aluska

lora656 asi to, ze ked ma peknu chvilku s priatelom tak si nebudem pchat do vaginy v tom najlepsom nejaky cipok alebo mast a potom sa neviem ako dlho neumyvat a kondom je o nicom pre vela zien aj pre mna..tak naco ho budem pouzivat ked cez kondom skoro nic necitim?

lora656

je to hlavne najpohodlnejsia ofrma ochrany...v niektorych statoch ju niektori gynekologovia ani nechcu predpisovat a v inych azse je an to vekova hranica...ale nikde nepise ze vedlajsie ucinky mozu sa dostavit neskor, aj take ako opakovane spontanne potraty, narusena nervova sustava dietata...
ved co je take zle na kondomoch alebo pharmatexe, ved taky pharamatex ma skoro taky pearlov index ako HAK

niekto

no ono dost zavisi na tom ako ti sadne
jedna baba moze mat z jednej bolesti hlavi ,kvasinky alebo inu haved a druhej moze uplne vyhovovat samozrejme vacsina bab nema problemi alebo vedlajsie ucinky niesu az take zavazne

dajsia vec HAK je strasne svinstvo a teda aj velka zataz na organizmus je velmi dolezite aby si dodrzala co je v letaku a chodila na pravidelne prehliadky k lekarovy
(to znamena hlavne nefajcit fajcenize znacne zvisuje rizko tazkych vedlajsich ucinok ako srdcovo cievne problemi alebo trombofilia)

ja sa chranim pharmatex + nieco je to ucinejsie ako hak akurat to nieje take pohodlne zvaz ci HAK naaozaj potrebujes

en.wikipedia.org
www.zdravie.sk
www.sexus.cz

popa

Najnovsie vychytavky su Yaz a Qlaira, stoja 45eur na 3 mesiace. Ale najlepsie ti bude vediet vybrat priamo gynekolog.. Co zena, to iny nazor... skus si len tu prebehnut podobne prispevky a stravis na nete par hodin :)