Silna nadcha?

Príspevok v téme: Silna nadcha?
elissa

Dobry den, cez vikend som zacala kychat a potom sa k tomu pridruzilo aj silne skriabanie v hrdle, v pondelok som vsak sla do skoly, to som uz vo velkom soplila a hrdlo bolelo, sucho som pokasliavala, ale fungovala som. Od utorka lezim v posteli a som velmi slaba, robi mi tazkosti aj ist na zachod. Hrdlo prestava boliet, mam upchaty nos, obcas zakaslem. Teplotu nemam, trapi ma len ta slabost.Je to nadcha a odporucate mi ist zajtra do skoly? Dakujem.

slusny_muz

hej schody su, ale predsa len cerstvy vzduch a slovenske hory....to je ine...
Tak si pekne uzi tance..dobru noc

aja25

No drahy je v zahranici cez vikend ale ja mam jednu akciu s babami v telocvicni tak sa tesim spolocenske tance latina a tak mame dojednaneho lektora tak som zvedava ako to dopadne...

aja25

NO ved to hovorim treba sa najskor vyspat potom najest napit a potom sa da fungovat takze ja si pojdem teraz lahnut zrekapitulujem den a som..."mrtva"!....dobru noc ti prajem...a ethel tebe na nocnu posielam tiez jednu dobru....pa

slusny_muz

takze teraz uz tak normlane ziadne vykyvy...aky mas plan cez vikend, len cvicenie, ci idete niekam s drahym..??

slusny_muz

ja som raz tahal mesiac tak ze 5 hodin spanku kazdy den a inak vsetok cas v labaku...ale stalo na dve veci...robil som basic chyby...