Najlepsi vek na tehotenstvo

kristi30

Ja som otehotnela v 19 a malý sa mi narodil po 20tke , mala som veľké problémy s donosenim!!! Niekedy sa mladý organizmus sprava ako prestarnuty, vyčerpaný!! Tehotenstvo zle porod cs, a výchova veľa siiiil , starší už nemajú mam 4 ročného brata a mamca je úplne k.o neodporucam po 40 hrozia kostbe ochorenia a veľké riziko vzniku osteoporozy

betonarka

keby som vedela, ze mam edometriozu a PCO tak mam deti aj v 18ke.., radsej skor ako nikdy... tak ale to nikdy nevieme co sa moze stat a prist... teraz mam 26 (akurat MA za sebou) modlim sa, aby sa mi podarilo znovu otehotniet...

Aggie

Ahojte, ja mám 20 a straaaašne by som chcela bábo. Ja viem, že som dosť mladá a sama si niekedy pripadám ako dieťa (i keď si nemyslím, že sa niekedy zmením). Ale má to celé jeden háčik a to je môj partner. Chce mať deti ale nie teraz. Plánujeme spolu budúcnosť no nie sme spolu zasa až tak dlho. Ja viem, že mám čo sa týka veku ešte čas, a aj náš vzťah má ešte čas, v podstate po akejkoľvek stráne z rozumu by som ešte mala rôčik dva počkať, ale proste hodinky tikajú a ja s tým nič neurobím. Vôbec neviem ako si mám nahovoriť, aby som tak strašne potom netúžila. Upínam sa na zvieratká, kvetinky, snažím sa sústrediť na prácu, ale nič nedokáže zmierniť tú túžbu po dieťatku...

Sex Godess

ikiki-tak tak, vsetko ma vyhody aj nevyhody. V 17tke je t dost skoro na tkau zodpovednost, ale zase v 35 prve, tiez nie je bohvie co. Ja mam 26 a uz sa citim stara, nerada by som cakala az kym mi nepovedia, ze len cez IVF sa bude dat...

ikiki

ja som mala 17 a som tu teras mam 25 mam 2 krasne dceri jedna ma 8 rokov a druha 2 som mlada mamicka a budem mlada babicka hah

bodynka

usiko, drz sa, ja mam 27 a dieta planujem tak nejak okolo 34-35 .
A budeme take ako sa budeme citit. Ja mam 2ý a citim sa na 23. A teraz obe zaciname pilatesa tak budem svizne aj ked budeme mat 35.