beh

Príspevok v téme: beh
tracyy

ahojte, zaujimalo by ma, ci sa da behanim skutocne dobre schudnut. ako dlho by som mala behat? a ekdy je najvhodnejsia doba? rano?.. chcela by som zacat behavat ekd bude trosku teplejsie, lebo kedze som velmi nachylna na prechladnutia rozne, tak som si ista ze keby som vybehla vonku teraz, zarucene dostanem nejaky zapal pluc, alebo nieco podobne. a co je lepsie, beh, alebo kolieskove korcule?

radkaradkara

no takze ja behavam rano . teda tieto prazdniny som si dala taku osobnu vyzvu, ze si kazde rano/alebo den zaneham. zajtra mam treti den:Dno:D aaa tiez inak aj ja som nachylna na to hrdlo ked je zima. to je strasne. ale raz som bola behat v dost velkej zime. ked som si dala totalne hruby sal aj cez usta a nos tak to bolo v pohode. nic mi nebolo, co som sa aj cudovala:D a teraz chodim tak o 8 rano behavat na 30 minut. uvidime co to so mnou urobi po tyzdni. ci sa aspon nieco trosku zlepsi:D uvidime:Dale to jedenie neni bohvie co:D

tracyy

jej dakujem za reakcie... ja som take ranne vtaca, takze ja by som nemala problem vstat rano o piatej siestej a ist si zabehat, aj tak skoro vstavam, a asi aj tak zacnem, lebo poobede som vacsinou v skole a vecer unavena no to by sa mi uz asi nechcelo, takze tesim sa... zatial cvicim na orbitreku, len to ma nebavi stale na mieste, ale dam obden zhruba tych 45 min. takze s kondickou by som snad nemala mat az taky problem. uz sa tesim ked bude teplejsie :)

zuzic

mate nie vzdy sa da. ked ma dievca s tym problemy tak nemoze viem o com hovorim. keby som behavala ked je chladno na druhy den mam uz zapalene hrdlo

mate59

behať sa dá aj teraz.Pokial nesneží, neprší,je to v pohode.A lepšie sa beží za chladnejšieho počasia ako v teple.Ja behám aj v zime do -6 st.Neváhaj a skús to čo najkorej.

zuzic

hej behom sa formuje postava. je asi najlepsi na chudnutie. ja som na tom ako ty, vonku zatial nemozem ale snazim sa cvicit aspon doma ked bude teplejsie budem chodit behavat ale rozdelim si to raz beh raz korcule lebo to ma velmi bavi a myslim ze je aj dost dolezite ci to cloveka bavi:))

jaja01

beh odporucam ja som beh neznasala a to fakt neznasala a teraz neviem vydrzať jeden den ked si nejdem zabehnut aspon 3km...začiatky boli velmi tazke funela som ako lokomotíva ale kus som oddychla a zas...teraz je to uz ovela lahsie aj ked to nie je ono....ak si náchylna na prechlanutie prejde to,...ja som tiez bola a preslo to dychaj nosom vydych ustami...uvidim dokonca by sa ti mala posilnit imunita...chces zacat behat? uz vcera bolo neskoro..hor sa do toho..a ci sa da chudnut?? da uz som dala dole 6kg..a bezím kazdy den alebo ob den 30-45min...

mate59

Beh je skvelá vec.Ak začínaš a si náchylná na prechladnutia,nezačínaj s behom,ale prvý týždeň veľmi svižnou chodzou,dôležité je, aby si nevychladla vonku až sa spotíš,ale prísť zahriata až domov,to platí aj o behu.Ak si netrénovaná,začni tzv. indiánsky beh, striedat rýchlu chôdzu s behom.Pridávať postupne.Behám roky, je to relax,vytvaruje to postavu a zlepší kondíciu.Beh je najprirodznejší pohyb a najlacnejší šport.

minet

ja chodim kazdy den vecer asi tak hodinu a viac ale staci 30min pre zaciatok no potom cas postupne zvysuj a urcite schudnes netreba behat ani kazdy den i kolieskove korcule su moc moc dobre ale beh je naj zalezi na tebe tak sup......