Leto 2007

brunuska

takze Benatky hovoris-diky.ja by som si chcela Taliansko trosku prejst- cele ak to bude mozne-alebo aspon co najviac z neho..a ak ma tak nadchne ako teba-co si myslim ze ano-tak tam mozno pobudnem aj dlhsiu dobu- mam nastastie moznost :-)

silvias

Vieš ja som bola aj v strednom taliansku a tam nebolo zle!!!Ale naj miesto sú Benátky je to tam krásne neuveriteľnéééééé!!Odporúčam všetkým aby to vyskúšali a sú to chvíle nezabudnutelnéééé!!!Mňa to nadchýna každým rokom viac a viac!!!

brunuska

ano suhlasim s tebou-az na jeden detail- podla mna su najlepsi chlapi slovaci- a tak to aj zostane! :-) a inde ako v Severnom Taliansku si nebola?? co tak Juzne?tam ma to skor laka.tak vidim ze to predsa len pojdem skusit..

silvias

Brunuška vieš v Taliansku je super je to krásna krajina krásne more krásny jazyk a krásny chlapy teda Taliani!!
Ja chodím do Severného Talianska z jednou veľmi dobrou cestovkou z Baredejova!!Odporúčam všetkýýýýýýmmm

brunuska

nie - ale neuveritelne ma laka- uz sa dlhsiu dobu drvim tento nadherny a sexi jazyk. ako tam je? odporuc nejake krasne miesta v Taliansku! a co plaze? ktora je najlepsia-najkrajsia???

silvias

No viete ja asi ako každé leto budem tráviť v Taliansku - Lido di Jesolo!
Je to pri Benátkach a vždy tam bolo super chodím tam už 6.rokov a nikdy nesklamali!!!
Máte neaké skúsenosti s Talianskom???

brunuska

ja osobne radsej nic neplanujem- nikdy mi to potom totiz nevynde- a vzdy sa to skomplikuje-mam rada spontanne veci- stres-zbalit sa za 10min a vyrazit ! ale urcite sa nevraciam na miesta kde som uz bola-skor cosi nove