ja to takto bazpecne?

Príspevok v téme: ja to takto bazpecne?
ivona

Chcela by som sa spytat ci je podla vas bezpecny sex, ked chalan na zaciatku nepouzije kondom no ked citi ze to nanho moze prist, vyberie ho a da si ho. Ak sa spraví, bud si da novi, alebo uz spolu nebudeme aby som nahodou neotehotnela. Opatrne so mna vyjde a vzdy skontroluje ci sa nepretrhol, no napriek tomu sa vzdy bojim, ze zostanem tehotna, hormonálnu antikoncepciu brat nechcem. Ukludnuje ma ze sa nic nestalo a ze si dava pozor no aj tak mam strach, myslim na to cele milovanie a neviem sa uvolnit. PS budem mat 20. prosim odpovedzte mi.

tyhfle

tak na to by som ja nervy nemala, a okrem toho take nasilne prerusenie by mi narusilo priebeh celeho milovania..majestic ma pravdu, ked si ho neda hned na zaciatku tak je to fakt pokus o tehotenstvo;)..

ivona

takze myslis, ze kondom asi nie je dobra ochrana co? To s tym nasadzovanim si sepochpil spravne, on si ho nedá az ku koncu milovania ale takmer na zaciatku. Bez neho sme max 2 minuty po tom co sa mu podari do mna dostat.

majestic

Na zaciatok len tolko. Vies kolko "dam si pozor - ov" poznam. Nie je to najlepsi sposob antikoncepcie. Na zaciatku popisujes, ze pred koncom si ho vyberie a potom nasadi kondom. A to uz preco? Aky to ma potom vyznam? Zrejme pokracujete dalej. Uzivas si taky sex, ked kazdu chvilu trpis, ze otehotnies. Preco nie hormonalnu
antikoncepciu? Mas nejaky zdravotny problem? Mimochodom, este predtym nez tvoj priatel vyvrcholi, tak vypusta tzv. kvapocky lasky, ktore mozu obsahovat spermie. Takze odpoved na tvoju otazku. Na tento sposob ochrany pripada najviac otehotneni a patri medzi najmenej spolahlive.