Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Titten

Nanka,

asi prezivas taky blues, ako niektore baby po porode, je to velka zmena pre telo aj psychiku. Ked prejdu bolesti, budes mat z prsiek aj ty radost, uvidis.

U mna islo po opke s vynimkou vracaciek po narkoze vsetko ozaj uplne az neuveritelne super.
Ja som bolesti nemala takmer ziadne, flector som si len rano davala, lebo jasne pri vstavani prve dni to bolo citit. Ale mne zaujimave, ani spanie na chrbte vobec nevadi, az som prekvapena.
Pomerne skoro som bola pohybliva, aj som o tyzden skor zacala robit, uz po 7dnoch od opky. Prsia som opuchnute nijak viac nemala, uplne rovnake ako to mam teraz, skor su ale teda este tvrde, zatial nemam pocit, ze to makne. Zdaju sa mi akurat, maju pekny tvar a sumerne, aj medzera medzi nimi supis.
Ja som spokojna nadmieru a najma stastna, ze hojenie ide dobre. Zblnkotanie, co tu viacere baby popisovali nemam ani som nemala, ale vraj je to v pohode.
Pridaj foto do galerky, my to zhodnotime :)
Inak 350 mas podla mna dobru velkost, pokial nemas 155cm a 40kil, tak to nemozu byt nejake mega gigose, co biju do oci. Mas anatomy, ci okruhle?

milatka4

Nanka
tiež som na tom bola ako ty, 4 dni po operácii strašné bolesti, ani Flector nezaberal, musela som to kombinovať s inými tabletkami. A prsia som mala veľmi opuchnuté, ani som sa im netešila. Tiež som myslela že prečo práve ja, keď všetky baby sa tu vytešujú ako ich to nebolí a hneď sú aktívne. Každým dňom to ale bolo lepšie, postupne odpuchli a teraz sa mi zdajú oveľa menšie. Ľavé prso mám ešte trochu opuchnuté a žblnkotá mi v ňom, ale to vraj prejde keď sa usadí. Uvidíš že keď ti bude lepšie, tak zmeníš aj názor a budeš sa len tešiť z pŕs :)

BritneyBitch

Nanka

Mne sa zasa moj prsia zdaju velmi malé a su dost od seba :-(
Daj fotku do galerky, určite ich mas krasne!
Neprijemne pocity ubehnu, kazdy den sa budes cítiť lepšie, nebojkaj.

so.nickaa

zoe23

Ja som si to zacala az dneska tak naplno uvedomovat takze este mas cas stresovat:) inak ja som ochorela pred troma dnami, myslela som si ze ma porazi..ale nasadila som taku liecbu ze dneska som uz ok, len mam slabu nadchu:) A dakujem pekne potom sa ozvem, tak papa:)

zoe23

so.nickaa

mne to zatial ani nedochadza ze idem na nejaku opku ale par dni pred asi budem tiez riadne stresovat, hlavne sa bojim ze ochoriem plus kramy si asi budem musiet oddialit co som nechcela robit...Tak este raz vela stastia, určite to dopadne super :) pa