hiv

lDenzl

niekto- nikdy nehovor nikdy a hlavne ak to robi s kazdym bez ochrany.Tam sa totiz striedaju ludia co im slovo vernost nic nehovori a striedaju partnerov snad kazdy den.A tym padom je to ako pyramidova hra.

niekto

lDenzl hej ale stale sa neda hovorit o tom ze by bolo pravdepodobne ze to ma ;-)

zbitocne budeme polemizaovat urob si testy za 3 mesiace a mas jasno

jessulik

podla mojich vedomostí sú tieto dievčatá kontrolované vyšetreniami pravidelne.čo sa mi zdá skôr čudné je to, že ona to vôec dovolila.aspoň si ja myslím že keď má kopec zákazníkov tak predstavte si kolko pohlavných chorôb by ona mohla dostať od kadejakých mužov.ale čo sa týka toho tvojho odberu-majú tu pravdu že tie obyčajné odbery ti hiv nepotvrdia. skús sa dať vyšetriť a do budúcna takéto hlúposti radšej nerob.je to dosť nebezpečné.

lDenzl

niekto- len uvediem do presneho.......k nam na Slovensko chodia do bordelov hlavne zahranicny turisti.
A to riziko je uz ovela vacsie.A co je horsie.....su taki co vedia o tom,ze su hiv pozitivny a preto sa snazia to sirit vsade kde sa da.....su to zakerni ludia.

niekto

to je jedno ako dlho ked to mala je pravdepodbne ze si to chytil

je ale nepravdepodobne ze to mala a to z toho dovodu ze HIV nema na slovensku zase az tak vela ludi

je ale hodne vela inych veci ktore si mohol chytiti syfilis ,zltacka...
ked nic ine bezne creve bakterie mozu sposobit rozne problemi napr vyrazky ...

jany

niekto myslis ozaj ze je to nepravdepodobne ako nebolo to kadejake dievca z ulice vraveli ze tam maju pravidelne prehliadky a bol som opity ani mi to velmi nefungovalo cize moc dnu nebol ani 10 sekund

levicaaaa

jany, ale nemyslíš darcovstvo krvi, že? len obyčajný odber na vyšetrenie...

pri obyčajnom vyšetrení nezistia HIV