36-dňová ryžová kúra

Príspevok v téme: 36-dňová ryžová kúra
januschka

Prave som docitala clanok v casopise o tejto kure a uvazujem o tom,ze by som to skusila... Uz len z nazvu je jasne, ze ide o 36 dni,pocas ktorych sa bude jest len ryza s postupnym pridavanim zeleniny a pod. Mne nejde o chudnutie, ale o precistenie oraginizmu a tiez chcem vyskusat, kolko vydrzim, lebo nemam v tomto extra silnu volu a tak by som bola rada,keby sa mi to podarilo :)Bola by som tiez rada,keby som tu nasla niekoho,kto ma s tymto skusenosti a vedel by mi nejako poradit :)

Johny D

Ludia, ja som ryzovu kuru zazil. Je to jeden z najlepsich sposobov ako sa dostat zo zdravotnych problemov a schudnut par kil. Ale zaroven musim povedat aj to, ze nic tazsie som v zivote nevyskusal. Ja som za prvych 9 dni schudol 9 kil a za celu kuru som siel dole zo 102 kg na 85 kg. Momentalne mam uz dlhodobo 92 kg, co je 10 kg menej ako pred touto kurou. Toto sa udialo asi pred 3 rokmi. Dnes idem o5 na tuto kuru a ocakavam, ze ostanem permanentne na 85 kg. Na zaciatku kury si vsak treba uvedomit co idete robit a stotoznit sa s tym. Z vlastnej skusenosti musim povedat, ze nic narocnejsie som v zivote nevyskusal. Toto odporucam len ludom, ktori maju pevnu volu ako skala. Co i len troska labilnejsi to asi nezvladnu. Ide o to, ze na kazdom kroku budu na vas cihat vseliake pokusenia. A toto je na tom to najnarocnejsie, odolat pokuseniu zjest nieco ine ako len ryzu. Prve 3 dni su najhorise, bude vas boliet hlava a uz prvy den pravdepodobne nevydrzite a je po kure. Nahovoril som zopar ludi z mojho okolia, ani jeden nevydrzal prvy den kury. Ja si myslim, ze mam dost pevnu volu, ale bol to aj pre mna horor. Pozor na nahle prerusenie kury, aby ste si viac neuskodili ako pomohli. Najhorsie je ked po par dnoch si poviete, kaslem na to a zacnete jest vsetko co uvidite v chladnicke, telo moze dostat sok.

dj.

klarinka402

na precistenie organizmu by ste nechceli radsej skusit lymfodrenaz??? Odvodni Vas a zaroven zbavi toxinov a ten pocit je super.... netyrala by som sa niecim podobnym, ako 36dni jest ryzu...

rew

nemam osobnu skusenost, ale kamaratka to skusala, tiez nie koli chudnutiu (je alergicka na vsetko mozne a chcela zistit na co)... myslim ze jej problem jej to pomohlo vyriesit ale nechutne schudla a zacali jej padat vlasy.. ak vam ide o precistenie, skusila by som mozno nieco menej radikalne..

makaronkaXX

tak ako, absolvovali ste ju niekto? nejde mi primarne o schudnutie, mam problem s crevami, tak to chcem skusit ako alternativu za crevnu sprchu..

mate59

tú kúru síce nepoznám,ale podľa toho, čo si napísala,je to 100% zaručená kravina.
Max. si rozhodíš organizmus.Radšej to neskúšaj.

lucinda24

Ahoj, tiez uvazujem, ze ju skusim, ale len skratenu verziu:), inak tu je dobry clanok aj navod na 36dnovu... eutrofia.sk ... a na dole mas aj nazory a skusenosti ludi, ktori ju drzali :)) tak skus si to kuknut ...

lucinda24

Ahoj, tiez uvazujem, ze ju skusim, ale len skratenu verziu:), inak tu je dobry clanok aj navod na 36dnovu... eutrofia.sk ... a na dole mas aj nazory a skusenosti ludi, ktori ju drzali :)) tak skus si to kuknut ...