téma pre Warermelon

Príspevok v téme: téma pre Warermelon
alchamilka

dobrý deň , chcela by som sa spýtať aké sú vaše skúsenosti zo stratou krvácania pri menštruácia , čítala som , že menštruácia može fungovať aj bez krvácania... a vy ste vitarianiánka, bolo písané , že pri surovej alebo rastlinnej strave sa stráca , je to pravda? pretože ja mám dosť silnú menštruáciu a dosť ma to obťažuje ďakujem za odpoveď

watermelon

ja som bola vcera na trhu a kupila som velky kopec kaki, ananasy, manga, figy a zajtra idem na trh znovu, ale uz urobim len maly nakup.
dnes som si dala smoothie: mango, salat, pomarancova stava a maliny, mnam.

alchamilka

určite vyskúšam dakujem :) dnes som bola nakúpiť ovocie... tak sa teším idem nejaký pripraviť.... smoothie..

* ja mám blond vlasy a tmavé zelené oči a trochu šedé

watermelon

www.30bananasaday.com

www.30bananasaday.com

smoothies sa robia tak, ze suroviny nahadzes do mixeru a mas. Samozrejme nie vsetky ovocia sa hodia tak spracovat na smoothie. tu su nejake inspiracie: www.30bananasaday.com

farbu vlasov hnedu a oci ako kedy, raz bledulinko zelenosedamodra, ale pozriem sa zajtra pri dennom svetle, lebo fakt presne neviem

alchamilka

watermelon> a ak sa môžem spýtať zbaldala si nejakú zmenu spojenú s farbou oči? a ak sa smiem spýtať akú farbu vlasov máš? :)

alchamilka

watermelon> a ako sa robí ten smoothie? nemáš nejaké surové recepty ešte? :) niečo hľadám aj na tom fore..

alchamilka

watermelon> to je dosť zložité tak kašlem na to.. veď sa neliečim z nijakých tráviacich ťažkostí :)

*prepáč, v koľkatom mesiaci tehotenstva si? :) to bude zdravučké bábo ked má takú šikovnú maminu

watermelon

alchamilka: nie, nemali by sa. Nemali by sa kombinovat: kysle so sladkymi, tucne so sladkymi, polokysle so vsetkymi ostatnymi. To je idealne, ale toto dodrziavaju iba ti, co sa liecia z traviacich tazkosti a inych chorobnych stavov. Normalne to vitariani nedodrziavaju stale - nechcem zovseobecnovat samozrejme, ale ja si nikdy nedavam pomaranc s bananom. I ked taka kaktusova figa vlastne ani neviem do akej skupiny patri, hmmmmm. To nevadi, teraz potrebujem vapnik a kaktusove figy ho maju pekne, aj pomarance, az na to ze nie tie odstavene...
este neviem co to bude.

alchamilka

watermelon> ďakujem za typ :)

*môžu sa rôzne ovocia kombinovať?

* a ak sa môžem spýtať... čo to bude dievčatko alebo chlapček? :)