Nadcha a zalahnutie v usiach, co s tym?

Príspevok v téme: Nadcha a zalahnutie v usiach, co s tym?
misheliiik

Ahojte uz od pondelka teda 6ty den mam nadchu,a posledne tri dni som zacala mat zalahnute v usiach.. Je to strasne neprijemne, stale si fukam nos a nic, nepomaha... pijem milion cajov davam si same vitaminy, potim sa.. a nechce mi to odist. Nemate niekto dobru radu, aspon aby som v tych usiach nemala zalahnute? Dakujem velmi pekne

maminečka

presne toto sa mi stalo...začala mi nadcha a z ničoho nič prestala...ale ostali mi zalahnute uši....vyskusam ten modafen....snat pomoze...lebo aj chripka sa mi vratila späť....

:))))

Podobny problem som mala aj ja z usami.Uz som mala ist aj na usne.Ale v tej dobe som bola aj u lalergologicky a ta mi predpisala ZODAC-po vybrati uz 10 tabletiek mi odlahlo a odvtedy mam pokoj.Ak to mas len prechodne ZODAC sa da kupit aj bez receptu 10tabl.Je to antih.ktore zabranuje tvoreniu histaminu.

hmmmmmmmmmmm

skus modafen alebo nurofen stop grip/to iste/,obsahuju ibuprofen a pseudoefedrin , pseudoefedrin odpchava nos a tym aj nerovnomerny tlak na eustachovu trubcu/vyrovnava tlaky v usiach pri nadche.nemal nemal by sa vsak pouzivat pri vysokom tlaku, nadmerne aktivnej stit.zlaze,glaukome a kvoli obsdahu ibuprofenu aj pri astme, zalud.vredoch alebo precitl.na ibuprofen alebo aspirin.z prirodnych prostredkov mozes skusit inhalaciu mentol a gafor alebo napr pinosol.

maciocicka

nitko nereagule, lebo si mylsim, ze aka banalita, ze. Tradicna cinaka medicina ma bylinne zmesy, ktore dokazu uvolnit nos.. Okrem ineho, teda.:-)
pozri www.tcmclinic.sk a nakontaktuj sa