Okusovanie pier

Príspevok v téme: Okusovanie pier
78910

čaute. mám taký zlozvyk... teda len nedávno som s ním začla, ani neviem ako.. Proste som si začla okusovať spodnu peru a nemôžem s tým prestať, lebo sa mi tam stále začne robiť taká suchá kožička, ktoru zas ukusnem dole. predtým som to nemávala, ja neviem, jak to začlo... čo mam robiť, aby sa mi to tam už nevytvaralo,lebo to vyzera nechutne a vždy to zas odkusnem.. dík

ivana45

naozaj blby zlozvyk, zbav sa ho cim skor. Na zaciatku mozno mierny neuroticky prejav, lahko sa fixuje a zdokonali do sklabania pier.
Vecer si zlahka posuchaj napnute pery velmi makkou novou zubnou kefkou, predtým ju oplachuj horucou vodou. Na noc si pery natri Pytiolom /v lekarni bez receptu/, rano zotri zvysky masti a natri si pery jelenim lojom, tuhym, v tycinke. Alebo skus pomadu s placentou, napr. Astrid.
Po zahojeni preboha nezacni znova. Udrzuj si pery natrete, aby ti nepraskali, inak si v keli.

leninka

Tiež si ohrýzam pery a hlavne z vnútra... Väčšinou, keď som nervózna... O zubnej kefke som aj ja počula, ale s uterákom je to podľa mňa lepšie a menej bolestivejšie... Hlavne si treba pery nejako natierať, ošetrovať ich. V zime sa pokožka trápi a treba sa o ňu starať, hydratovať...

.....

ja mám tento zlozvyk už mnoho rokov len s tým rozdielom, že ja si tu suchú kožku obtrhávam nechtami.Pery si natriem,ale vždy niečo nájdem v čom by som sa mohla rýpať,hlavne pri telke.Je to hrozne blbý zvyk lebo pery potom vyzerajú katastrofálne,ale ani po toľkých rokoch som sa ho nezbavila.Niekto fajčí,iný pije,alebo si obhrýza nechty ja sa rýpem v hube.Nie som na to pyšná,ale dá sa s tým žiť.Teraz radšej pri telke lúštim krížovky dúfam že tebe sa s tým podarí skončiť

rew

78910> jeleni loj alebo nejaky podobny balzam.. super su aj tie male astrid ruzove/biele ktore zvykli mat pri pokladniach, neviem ci sa to este vyraba.. :) ja pouzivam alverde, ten je tiez husty a dlho vydrzi na perach.. okrem toho ked citim ze sa mi zacina vytvarat ta sucha kozicka(tiez si do toho zacnem potom hryzt), po sprchovani ju trosku osucham mokrym uterakom, niekde som citala ze sa na to da pouzit aj zubna kefka, tiez som to skusala, da sa.. potom natriem nahrubo balzamom.. a balzamovat pravidelne.. sice mi to niekedy zoderie tu suchu kozicku do krvi, ale je to lepsie ako si to ohryzat, lebo pri ohryzani si poskodim aj tu zdravu cast a je to este horsie..

joni_

natieraj si pravidelne pery nejakým balzamom, aby ti nevyschli a nepraskali, aby sa ti tam nerobila ta kozka, mozno postaci klasicky jeleni loj za par centov