tucko

Príspevok v téme: tucko
grps

baby chcem pocut vas nazor moze vam byt sympaticky aj tucko?ja viem ze niekto povie ze nie je dolezite ako vyzeras ale aky si zvnutra povahovo a tak ale predsa ked niekde napr na diske zbadate tucka a je tam dalsich 100 chudich chalanou tak si myslim ze si ho nikdo nevsima.mam s toho depku ved chcem si najst priatelku ale zeny odo bocia asi nie som pritazlivy ale dokazal by som lubit o to viac kazda chce len fesaka ktory ju aj tak za tyzden odkopne a najde si novu lebo baby po nom idu a moze si vyberat .tato dnesna doba je DIVOKA:)))

nnn

len problem je v tom ze ked nezaujmes výzorom tak tvojou charizma a povahou lenže ked budes len stat a neprihovoris sa tak samozrejme ze si ta nijaká nevsimne kedze ju nemôzes ocarit svojim vnitrom ktoré neni vidiet,..... samozurejme nemôžeš zaťat u nejakej krasavice

no jaaaaaaaa

to nie je pravda ze kazda chce len fesaka mne je to napriklad jedno mne ide o povahu a charakter a aj keby bol neviem aky no v dnesnej dobe to ide len s krasou a peniazmi ja som napriklad baculka a moj priatel chudy vysportovany

THX

Naozaj sa to nedá? Môžem ti povedať,že viem v akej si situácii ja som tiež bol v nadváhe ale potom som z toho vykĺzol.Dosť však spravila aj posilovňa a nový koníček-cyklistika. Keď máš nadváhu tak to vyzerá s tou posilkou veľmi dobre lebo máš z čoho nabrať svaly ;) Nie ako niektoré prútiky,ktoré makajú o dušu a svalovka z toho.

A čo sa týka báb. Je jasné,že väčšina si vyberie za priateľov chudých,mierna nadváha. Nájdu sa aj výnimky ale tých je málo.
Samozrejme ako tu bolo spomínané normálne baby si ťa "oťuknú" aj v rozhovore.

isabella

ak si vyslovene obezny, tak je to v prvom rade vec tvojho zdravia a ma byt v tvojom zaujme byt zdravy...
vsetko je v podvedomi a zeny ako aj muzi si v prvom rade vyberaju partnerov na zaklade sympatii a mnohi nevedia preco zrovna taky alebo onaky, no partnera si vyberame aj podla toho ci sa nasim ociam javi ako zdravy, alebo nie a obezny clovek sa ako zdravy nejavi ani jednemu pohlaviu... par kilov navyse vacsinou nie je prekazkou, no ak vies, ze to uz nie je len par kilov, tak je nacase s tym nieco spravit hlavne kvoli sebe a nie sa vyhovarat, ze to nejde... uverim tomu, ze niekto ma nejakych 5kg navyse, ktorych sa mu neda zbavit (dedicnost), no ak je to ovela viac, tak je chyba inde... ina vec su zdravotne tazkosti (stitna zlaza a pod), ale nic take si nespominal, tak predpokladam, ze to u teba bude len zlou zivotospravou...
takze ak chces partnerku, tak zacni od seba, nemusis byt model, no mal by si byt v istej norme, alebo to dotiahnut minimalne na lahsiu nadvahu... ide predsa o tvoje zdravie

werča

no podla toho ako vyzeraš..nechcem ťa uraziť ale mne sa moc tučný nepáčia ale ked máš pár kíl navyše nemusíš sa obávať niektoré ženy to priťahuje. POznám veľa chalanov ktorý majú pár kíl navyše a nevadilo by mi keby som mala takého priateľa.

grps

ziadne rady uz nedostanem?pls skusal som aj posilku aj chudnut ale ziadny vysledok par kil som zhodil ale aj nabral naspet tazke to mame my obezny:)))

78910

Nooo, toho sa narozpráva okolo tej známej vety "nie je dôležité, ako vyzeráš, ale čo máš v sebe"... Všetci to veľmi radi používajú,ale nie každý sa tým riadi. Keď sa zamyslíme, ani sa to nedá. Ľudia musia mať k sebe určité sympatie. Človek sa nemôže zaľúbiť do niekoho, kto sa mu nepáči... A čo sa týka tvojej otázky..nechcem sa ťa dotknúť, ale ja osobne sa otáčam len na chudých a vysokých, ale to je len vec vkusu. Môjho vkusu. A ako sa hovorí, 100 ľudí 100 chutí a na tom už je pravdy dosť ;)A ako hovorí NIEKTO, ani baby nie su všetky chudé. Ty sa tiež otáčaš len za "modelkami" ?