Voňavý šampon , poznate?

vendova

no head and schoulders je najvacsia blbost to robi strasne lupiny... a najvonavsie tieto produkty so vacsinou v kadernictvach a co som mala tak to bolo od kallos....

faidra8

mne krasne vonia sampon head and shoulders, taky oranzovy proti lamaniu vlasov, urcite skus v drogerii ovonat, nadhera :)

ahojte

ja si umyjem vlasy a nevonaju mi skoro ani v ten den.kde robim chybu? samponov mam od vymyslu sveta ale moje vlasy ju nevedia "udrzat" skor mam pocit ze uz na druhy den mi pachne aj pokozka hlavy. nejake rady? nie je to tym ze ich mam po umyti chvilu zabalene v uteraku? dakujem:-(

nathalia09

mne velmi pekne vonia maly šampon demiclén zelený žihlavový,zbožnujem tú vonu,niekedy aj podlahu ním umyjem.:)

Filipova

Ja pouzivam zasadne smradlavu masku Gestil Wonder :D

Sice ju potom na vlasoch az tak necitit, ale je pravda, ze ten pocit vonavych vlasov trochu chyba :)

lea128

Najlepsia je maska a olej na vlasy znacky MATRIX kupis ho v kadernickom salone, to sa nevyrovna ani zdaleka vsetkym tym pripravkom, ktore sa kupuju v drogerii:)

Barborka8991

Ja mam velmi dobé skusenosti so samponom Head and shoulders taky s morskymi vytazkami. uplne perfektne vlasky rozvonia mne osobne vonia tento šampon krasne a velmi dlho vydrzi vôna...... dokonca aj ked idem do baru, tak mi vlasy nenapachnu od cigaretoveho dym...... fakt vrele odporucam :-)

aloegel

mozem doporucit sampon, kondicioner z aloe vera 31,61 %, takisto sprej na vlasy bez alkoholu. ci budu vlasy voniat to neviem, iste je ze budu ciste a jemne, a budu aspon trocha vonave