Lacný dobrý zubár

simčina

Ahojte, uz od malicka trpim tym ze nemam moc pekne zuby. Konecne som sa odhodlala a aj nejake tie peniaze odlozila aby som si ich dala opravit. Viete mi poradit stomatologa, ktory si svoju pracu robi zodpovedne a poriadne?

miruska01

silwia:
A kolko platila napriklad za dentalnu hygienu?Snad si najdem cas na pozretie tej stranky, lebo v postednej dobe mam pocit ze nic nestiham:/ Ale toto ma uz naozaj tlaci. A kolko u nich trva pokial vyrobia fazety?

robinka

Do Košíc chodím. Ja som mala problémy s tým že som mala krivé zuby s ktorými som sama nebola spokojná a vždy som túžila mať pekné zuby a pekný úsmev. To ma viedlo k tomu že som si dala vyrobiť fazety na niektoré moje zuby

kikamika

robinka: a mozes mi prostim ta napisat do ktoreho mesta chodis? Kde sa nachadza to dentalne centrum?A co presne ti robili so zubami? Ake si mala problemy?

silwia

pocula som uz o tej dedine, teda respektive viem ze na Slovensku taka je ale este som tam nikdy nebola:-)Chodi k nemu uz asi druhy rok. No jej aj fazety robili, aj dentalnu hygienu. Fajn by bolo keby si pozries ich stranku tam maju napisane vsetky sluzby ktore ponukaju

miruska01

silwia:
Ta dedina sa vola Moldava nad Bodvou, hovori ti to nieco?Aha, a ona tam chodi uz dlho?A akoze vsetko? Co vsetko, ake ukony tam vykonavaju?

robinka

Tak nesťažujem sa, teda aspoň zatiaľ nie. Navštevujem dentálne centrum. Tam mi dali do poriadku moje zuby a už teraz chodím len raz ročne na preventívne prehliadky. Dúfam že už na dlhší čas budem mať pokoj so zubami

Lubina55

Ja chodim k Dr. Zajacovej na Masiarskej pracuje v starom meste a som s nou spokojna ...aj praca je pekna ma sikovneho laboranta ktory mi robil 3 r dozadu mostik a pritom som chodila od jedneho k druhemu a nevedeli sa mi trafit ani do farby zubov nieto o funkcnosti...ceny ma v pohode..za tie roky co som tam nebadam nejake zvysenie. Takze za seba ju mozem iba odporucit nakolko sa zubarov bojim som rada ze som natrafila na tak ludsku osobu.

kikamika

robinka: To mas veru stastie. Ja uz som ich vymenila viacerych. Vzdy mi nieco vadilo a hlavne to ako mi zuby spravili. Teraz znovu hladam noveho zubara ktory by mi vedel opravit pokazene zuby. Ty to kam chodis, prosim ta?