TEP

miminka111

muc akoze to sa tu uz nemozem opytat ci takych najdem aj tu???je to moja vec tak sa laskavo nestaraj.. na ortopedickom a rehabilitacnom najdem jedine tak pacientov hned po operacii ale ja nepotrebujem takých ja potrebujem pacientov po urcitom case ako som napisala..

muc

no zvalstny pristup...
to ti akoze sa maju respondenti naservirovat? co tak ich aktivne vyhladavat? co tak navstivit ortopedicke oddelenia, rehabilitacne oddelenia, resp. ambulancie? pacientov s TEP je spustu, len ichtreba vyhladat. tebe treba niekolko desiatok respondentov a tolko ludi sa ti cez net neprihlasi, to m ver.

muc

no som sa zasmiala ze ty este ani dotaznik nemas zostaveny, ale uz zhanas respondentov :))

a preco sa chces zamerat len na obdobie 1-2 rokov? to je blbost. vsak si daj aj vacsi casovy horizont.

miminka111

dakujem vaam..zatial si chcem len zistit ci by som nasla nejakých ludi pre moj vyskum. A potom ak by som mohla, zaslem vam nejake tie otazky na ktore by ste mi odpovedali..anonymne..
len este musim vymysliet dotaznik nejakyy :)))

mandolinka

miminka 111 - mojej mamine menili bedrový klb vo veku 65 rokov. Je tomu presne 3 roky. Nežijem s ňou, ale večer jej budem volať spýtam sa jej.
Ak máš záujem napíš na mandolinka@centrum.sk a zajtra niečo poriešime.