Toto je sci-fi

Príspevok v téme: Toto je sci-fi
Scifi

18ročná mladá baba . Može mať každého na ktorého prstom ukáže, je inteligentná a milá. Doposiaľ však nemala žiadneho chalana, nezažila ako chutí bozk ani ju ešte nikto nedržal za ruku. Už 5 rokov je zalúbená do chalana. kt jej city (asi ako jediny) neopatuje, zrejme o nich ani nevie ale ona netusi ako sa k nemu dostat. Je to vobec mozne? Kde to zijem...

lost

Hmm, no len ci vobec si veri dostatocne na to aby ta oslovil.. napriklad ci sa aj on nehambi..

ale ako ho dotuknut k napisaniu.. hmm

ani "cau" mu neches napisat? :)

Scifi

Nevie ze mam zaujem...ale vie ze existujem to som si ista...ale poznat ma nejako extra dobre nepozna..neviem co spravit aby som ho nejako nenutene zaujala!:(aby sa ozval on proste

lost

Aby sa on ozval prvy... no to je taka loteria mozno :/ podla toho ci ta pozna, ci vie ze "existujes" alebo ci vie ze mas zaujem,,,,atd.

jajka001_

vies, co bude potom? potom budes VEDIET. budes vediet na com si a mozes sa pohnut dalej. ten tvoj strach ta brzdi. zbytocne zabijas cas. ak je ten pravy, na co cakas? uz si mala byt davno s nim. ak nie je, stracas cas a mohla si uz byt s tym pravym.

lost

Teoreticky je vyhodne vystihnut ho v dobrej nalade, teda nech su obaja v taken "nalade - frekvencii" - to som len tak vycital z manualu :D
Alebo mozno aj v zlej nalade, nejak ho utesit, "hra na city" i ked toto je mozno "nebezpecnejsie"

Scifi

Ale ja som zrejme az extremne zbabela...a uz milion krat som si povedala ze ja s amu uz prva ozyvat nebudem (pretoze casto to bolo tak)...a chcem aby sa ozval on prvy ale neviem ako to docielit.

lost

vreteno, no nerozhodnost... lebo nechcem byt zodpovedny za zlu radu :D
tak len kecam a kecam.. a mozno sa niekto chyti, resp mozno niekomu podsuniem myslienku a ten to dotiahne dokonca a pomoze :)
ale ak by som mal byt rozhodnejsi :P
tak... napisal by som mu a zistil si ci je volny, ak ano tak ho zacal balit :D
resp, ak by mi to extremne prekazalo ten fakt, tak mu pomoct v tom, nech si mysli ze on bali a nie naopak :)
pretoze zabudnut nie je take jednoduche, ak vobec mozne.. a tak by ma to stvalo este asi dlho, ktovie. repsektive aspon by som vedel na com som a potom by sa dalo bud 1. planovat dalej.. alebo 2. zabudnut (mozno by to bolo tazke, no za to vyslobodenie by to stalo za to)

Scifi

jajka...asi som sprosta, ja fakt neviem..na jednej strane si poviem ze naozaj nemam co stratit..ale na druhej sa bojim, bojim sa toho odmietnutia a toho co bude po tom:/