Ženy su klebetne a zavistlive

Príspevok v téme: Ženy su klebetne a zavistlive
klaudiaaa

Je to všeobecne známe, ale naozaj je obrovsky rozdiel medzi mužmi a ženami v tomto smere..
Nespočetne veľa krát sa mi to potvrdilo.
V ženskom kolektíve často panuje nevraživosť, ohováranie a závisť.
Čo tak sledujem, všade, kde som v nejakom ženskom kolektíve bola, sa skôr či neskôr objavili konflikty ,či uz medzi dvoma alebo viacerymi osobami...
Akonahle su v kolektive aspon nejaki chlapci, hned je to lepsie...ake su vase skusenosti?

P. S.: nevravim, ze ja som ta vynimka, ktora k takym zenam nepatri, alebo co..urcite nie....ja iba konstatujem..

bibi123

no ja som sa stretla hlavne so zavistou zien na vyzor. Aj ked to muzi vo veducich poziciach popieraju, peknym zenam sa vacsinou vsetko prepaci, su viacej ohodnotene za vysledky atd. Tak isto to bolo u mna, navyse som bola aj obletovana kolegmi, lebo som myslou taky chlapisko:O))), takze ma mali velmi radi a to niektore zenske nevedeli prezit. Takze som sa stala obetou mobingu, ze s tym a s tym som nieco mala, len aby bola ociernena moja osoba, pritom som uz v tom case mala dlhorocny vztah, ktory som netajila... S kolegami sa stretavam dodnes, so zenami vobec. Ale zalezi, do akeho kolektivu zien sa clovek dostane, ci su to zrele, inteligentne zeny, alebo mlade sliepky, ktore este nic v zivote nedokazali...:O)))
Ale aj chlapi inak dost ohovaraju, niekedy su klebetnejsie ako zeny:O)))

Sue..

jasne vzdy je lepsie ked je zmiesany kolektiv....same zeny,to len malokedy funguje...ale nemam pocit,ze vsetky zeny su take ako ich opisujes...teda aspon ja mam vo svojom okoli dost bab,ktore su pohodacky,zlate holky,ktore nie su klebetne v tom negativnom slova zmysle a uz vobec nie zavistlive