moze skodit puder tam dole?

alilien

ved ale ked je detsky pre deti tak to nemoze skodit kedze sa to detom dava na zadok nie?? ja pouzivam detsky puder a nikdy sa mi nic nezapalilo aj tam dole.. len sa mi to zlepsiaa pomaha aj proti vyrazkam po holeni

---

detsky puder obsahuje aj talok, ktory je lahko mikrobialne napadany , okrem toho nesmie proist do styku s ranou-granulomy.ale je dost mozne ,ze si mala vytok z niecoho ineho, zajdi radsej k dr.

valery

hej detsky, ale po menstruacii mi uz nic nie je tak neviem ci mam skocit za gyndou. pred tym som mala silny vytok a svrbela ma posva.

kubi

radsej skus nejake pripravky specialne na intimnu hygienu bo ine skusat sa neodvazim ani ja je to dost riskantne mohol ti kludne uskodit aj puder

elle

Radšej si tam dole nič nedávaj, raz som si tam parfumovala a tiež som chytila zápal. Všetko čo je parfumované, voňavé ti môže ublížiť.

livka

boze moj,noaze to moze skodit!!!po holeni sa dolu puder nedava,to radsej normalny muzsky krem po holeni si tam daj,alebo pouzivaj nieco na holenie,aby si potom uz nemusela tam nic kydat.