Uz ma nebavi zivot dovod je Neurofibromatoza

Príspevok v téme: Uz ma nebavi zivot dovod je Neurofibromatoza
Katka17-BA

ahoj vobec neviem ako mam zacat ale ja som uz uplne na dne mam 17 rokov uz som po 8 operacie a teraz sa chystam na dalsiu dovod je NF zakerna neurofibromatoza mala som nador v prsniku vo velkosti 3 cm teraz mam znova ale ten mi uz nevyberu ako dalsie ktore mam a este aj kozne nadory ktore mi zasiahli tvar , preto som ukoncila aj skolu moja tvar je ako netvor same kozne nadory vyzeram hrozne uvazujem na samovrazde , uz ma nebavi zivot nadory mam aj na mozgu , mieche vsade najhorsie je na tom ze kedy kolvek mozu byz zhubne a ja neviem a ani lekari nevedia kedy to pride a ako to potom spoznat len az ked sami zacnu tvorit metastazy .... ja som uz tak zufala . nidky nezazijem ani lasku ved kto by mal len chcel..... nidky nebudem mat deti.... moj cely zivot je na nic nikto ma nevie pochopit

Tomas08

Ahoj Bea? ... z môjho pohľadu to je jedno. To, že to urobia ambulantne, ešte neznamená, že to bude zle. Prvý krát mi extrahovali neurofibróm ambulantne (asi pred pol rokom). Teraz idem druhý krát do nemocnice – je toho viac a pokope. Až po tomto druhom odstránení budem v vedieť, čo bolo lepšie. ... ale podľa mňa sa nemáš čoho báť.

BeaKBea

Ahojte davali ste si fibromy odstranit ? Ja som z Ba a vsade to chcu robit ambulantne.. co nedovolim. Predtym mi to odstranili v Kosiciach a super pristup no akosi tu v Bratislave su iba fidlikanti v ambulancii. Co si osobne neviem predstavit aby mi to odstranili takto. Dakujem za rady

jaja126

ja neviem niektory kde na to chodite ze lanove semiacka a podobne... neviete ani co je to za chorobu a idete radit...
ja to mam tiez mam 24 rokou, to sa liecit neda, doktory nevedia s coho to je a liecit sa to neda,na to proste liek neexistuje!!!!!! ja to nemam este az take hrozne, ale ked je to na nehakom mieste kde mi to vadi tak si to dam vzdy vybrat, astane mala jazvycka ale stele lepsie ako nadorceky

RNG

A aby som nezabudol z enzymov je velmi ucinny pancreatin, ktory je ochraneny enzymaticky, tj nespotrebuje sa ani neznici v zaludku, davky az 2 x 6000 mg ekvivalent, ako mas napr vo vyrobku firmy Solgar, kde kazda tableta obsahuje ekvivalent 3 gramy pancreatinu, enterickyn ochraneneho.

RNG

Doplnam o novsie, z;protizapalovych pridavam aj boswelin(stava/zivica krika boswelia serrata, znama aj ako kadidlo, frankinscence), davka 2 x 1 gram denne
Tiez enzym serrapeptaza v davkach 3 x 120 000 IU a ako silny zdroj DHA na regeneraciu poskodenych nervovych obalov/myelinu uvadzam novy, na DHA velmi bohaty olej pod menom calamarine.
Davka DHA na ucinnost musi byt 1 az 1.5 gramu denne minimalne.

palirock

Katka je mi 28 a tak tiez mam NF a som stho zufali ak si chces o otom pokecat a vzajomne si pomoct a podprit tak mi napis na mail urcite si budeme rozumiet

llek

Ludia, ak radite, tak si aspon precitajte nieco o danom ochoreni. Keby ste tak urobili, tak by ste tu neradili lanove semienka ci cesnak ludom s takym ochorenim ako je neurofibromatoza. Ako sa ti ludia mozu citit, ked to citaju. Lepsie je potom radsej nic nepisat. Lepsie je zriadit si forum s danou problematikou, aby tam chodili hlavne ludia, ktori toto ochorenie maju a vedia o com to je a vedia poradit aj nieco realne.

sorrento

Milá Katka, mnoho dobrých rád tu bolo, Pozri google: lanove semienka.
Je to killer rakoviny, mimo ineho lieciveho účinku.
Nevdávaj sa bojovať, a veriť, že boj vyhras.
Nech ti Pán Boh pomáha.

raymond1

Katka 17 nechcem byť mudrlant ale skusila si obyčajný cesnak z ktoreho sa robý tinktúta ktora napomáha prečisteniu krvi.Ak ťa to zaujalo tak sa ozvy pošlem recept.Mail raymond1@centrum.sk