Da sa otehotniet aj cez menstruaciu?

Príspevok v téme: Da sa otehotniet aj cez menstruaciu?
Miša

Dobry den, mam taky problem 28.2 som dostala menstruaciu a ja mam tak 3-4dni, vcera sa stala nehoda trosku islo dnu a trosku von, vcera uz cely den som nekrvacala, po tom ako sa to stalo som sla na wc-ko a vytiekla so mna sperma aj krv, teraz neviem ci mam vziat escapelle, alebo nie, prosim rychlu radu, tabletku mam uz kupenu. da sa otehotniet aj cez menstruaciu? podla mna nie, ved vajicko nieje dozrete, cyklus mam 36 dnovy. dakujem

megy10

Suhlasim s GA, ja verim tomu, ze sa da otehotniet, len cez plodne dni, ked vajicko je dozrete, neverim reciam typu otehotnela som cez menstruaciu a ona to odkial presne vie, ze sa to stalo vtedy? ked ma staleho partnera a maju sex dajme tomu kazdy 3 den? je to nerealne, ale netvrdim, ze sa to nemoze stat, ale zase sa nespoliehat na plodne a neplodne dni, meranie bazalky a podobne.

GA

Cawko viem že je to už relatívne stará téma ale otehotieť po menštruácii alebo prípadne ako u teba počas nej sa dá len mimomaternicovo ... a menštruácia je v podstate to že sa ti odplavuje vajíčko preč a potom ti dozrieva nové a plodné dni má žena veľmi krátko a tie sú dosť neskôr po menštruácii . tak podľa mňa sa nie je čoho obávať :P

GA

Cawko viem že je to už relatívne stará téma ale otehotieť po menštruácii alebo prípadne ako u teba počas nej sa dá len mimomaternicovo ... a menštruácia je v podstate to že sa ti odplavuje vajíčko preč a potom ti dozrieva nové a plodné dni má žena veľmi krátko a tie sú dosť neskôr po menštruácii . tak podľa mňa sa nie je čoho obávať :P

mataBB

miša ako vies ze zrovna v tvojom tele nie je vajicko cez menzes dozrete? moze sa to stat a viac zien uz otehotnelo pocas menzesu, dokonca jednu aj osobne poznam a uz kocikuje...a tiez si myslela ze sa to neda

Miša

Inner dakujem velmi pekne za odpoved, nieco som aj citala, ze moze sa otehotniet cez menstruaciu, ale podla mna to vajicko nieje dozrete, ale istota je gulomet, radsej vezmem, len asi mi to znova vyvola m.

Inner

ano, da sa otehotniet aj cez menstruaciu. Je to zriedkave, ale da. Pre istotu tu tabletku uzi, ak ju uz mas kupenu.

Miša

23 preco? ja som tu prosila radu, nie aby niekto sa tu pytal na moj vek, proste sa stalo a teraz co? chcem ma tu moralizovat? dakujem neprosim