Zena - Vahy

Janulik33

Moja dcera je vaha. Je az neuveritelne dobrosrdecna (co obcas jej blizki zneuzivaju, hlavne kamaratky) a je aj spoločenska, prisposobiva. Ma vela kamaratov, v kolektive je oblubena. Je vsak trochu bordelar, ako tu uz niekto pisal ale v skole sa jej super dari. Ma rada sport, cestovanie, zabavu, zvierata.
Mam aj kamaratku v tomto znameni. Je romanticka so zmyslom pre rodinny zivot, ma rada deti, pre ne by sa rozdala a neznasa nespravodlivost.

muchotravka

ja som vahy - na jednej strane som ukecana, ziva, spolocenska, priatelska, rada vystupujem na verejnosti (venujem sa tancu), na druhej sa viem dobre vcitit do druhych, vypocut ich problemy, poradit. Neznasam hadky a konflikty. Jedinym problemom je nerozhodnost a tazsie sa odhodlavam ku zmenam v zivote

schiza_

lost

tvoj vtip je nesmierne sebavedomy ako citam kadetade...chodis na socialne siete? pokec a tak ? ak by si mal zaujem pokecat...alebo skor skor kto z koho v slovnom beatly ? hmm? D: :D

schiza_

drobnicka

hehe no tak je to..sme neposlusne ale na druhej strane si vieme vazit hlavne ludi..a lahko sa vieme zalubit..presne viac si rozumieme s chlapcami...aj ja mam viac chlapov kamosov...su esteticke aj ja si potrpim na tom ako vypadam aj ked to nie je na prvom mieste...bordel som ako mladsia mala vela raz..a nezodpovedna som doteraz :D

drobnička

Moja dcéra je Váha, je slušná, milá, usmievavá, má veľa priateľov, hlavne chalanov, je nespoločenská, dokonca ani na vlastnú stužkovú nešla, chodí len v nohaviciach, neviem si ju predstaviť v šatách a sandálkach, nenávidí akékoľvek oficiálne akcie, nechodí na rodinné oslavy, svadby, promócie a pod., má zmysel pre spravodlivosť, myslím, že tiež musí mať pri sebe partnera, má veľmi rada zvieratká, aj sa angažuje na ich ochranu. Keď príde domov, pol batožiny jej zaberá kozmetika. Je dosť neporiadna, v jej izbe je neskutočný bordel, upratovanie nepovažuje za dôležité. Je vegetariánka, po každom pobyte doma jej príde šek na zaplatenie pokuty pre MHD. Je toho ešte veľa .....