na co mate uchylku?(slabost)?

milli11

Aj ja mam uchylku pri chodzi. Nesmiem stupit nohou na trhlinu na chodniku. Ani sama neviem, preco to tak robim? A u nas su k tomu chodniky a cesty same praskliny, takze niekedy to vyzera dost smiesne.
A este mam uchylku, ze ked idem spat, vsetko v izbe musi byt na svojom mieste. raz nebolo, nemohla som zaspat a dovtedy som upratovala, kym to nebolo spravne podla mna. Az potom som si lahla do postele a zaspala. U mna musi byt vsetko na svojom miesto. Ale len, co sa tyka mojich veci. Ostnatnych veci mozu byt porozhadzovane kade-tade, nad tym ani okom nemrknem.
Rezervujte mi izbu na psychiatrii. Hradit to bude moja poistovna. Dakujem.

Janulikk33

Ahojky,
ja mam slabost na topanky zn. Mustang. Velmi sa mi pacia a ked mi treba kupit nove botky, tak inu znacku nekupujem. Ale keby som mala peniazkov nekonecne, asi by som si ich kupila aj keby mi netrebalo. No co uz, kazdy ma nejaku uchylku :)

lulu22

moja úchylka je napr. že spím v ponožkách a to aj v lete, dám ich dole len v extra horúčavách :D
potom som úchylná mať veci na stolíku na "svojom mieste". ak mi to niekto prehodí, som nervózna a dávam to doporiadku.
mám rada poriadok a keď vidím doma po rannom odchode rodičov z bytu omrvinky na stole, či drese, musím ich utrieť :D i keď sa ponáhľam do práce..
niekedy mám pocit, že je to nejaká porucha osobnosti, ale ako Monk nie som :D
našlo by sa toho ešte zopár...

šata

ja mám takú, že keď vidím nejakú drobnosť ako napr. sponku, pekný pilník, prívesok, kľúčenku, atď. ja si to proste musím kúpiť, aj keď potom to doma dám do jednej krabice a už to tam ostane :D a ešte laky na nechty, toto áno a všetko čo sa týka vlasov, to už mi mama hovorí, že je to nezdravé :D

alzbeta503

skatulaa

a ked ti pocet nevyjde tak co?? :D inak je to sranda ze kazdy ma daco, nikde sa o tom nehovori ale predsa ma kazdy daku uchylku..nevieme si pomoct a musime to robit a uz to robime automaticky..

alzbeta503

lost :D

no pekne si to nazval a robim to dost casto, nohy nasiroko a chytam balans len aby som nespadla :D..

moja dalsia uchylka je ze cez den si aj storat pozrim vsetky veci v kabelke po poriadku od penazenky mobil lesk a az po kluce..je to strasna uchylka, robim to dobre ze nie kazdu polhodinu :D:D