Zenska zavist

Laurina22

Sway,nie je.A nie je mi to jedno,aj ked by malo byt,lebo to urazilo ludi,ktorych mam vo svojom okoli...

Shaula,uplne s tebou suhlasim.Asi budeme dve.

sway.

A nie je tam ani kusok pravdy? hmm to je zvlastne..s potrebou vymyslat si na cudzich som sa este nestretla :-)Ved ked to je nepravdive,moze ti to byt fakt jedno.

ShaulaThalit

Jeden z dôvodov, prečo som nemala nikdy kamarátky je aj tento. Vždy som si názormi, povahou a celou osobnosťou rozumela viac s chlapmi. Ja mám taký postreh, že ženy, ktoré sú krásne a inteligentné majú vo svojej blízkosti viac mužov, ktorí nahrádzajú rolu priateliek

sway.

Laurina22 Co ja viem?Ja si myslim,ze je to skor naopak.Ze sa ti ludia akurat dobre bavia na cudzi ucet.Nie je to pekne,ale celkom bezne.Alebo o tebe niekto nieco nepravdive rozsiril za ucelom poskodit ti meno?Treba definovat,co myslis pod ohovaranim..Ako si sa to vlastne dozvedela? Mne sa to tiez stalo nedavno :-)

zdenci

aj ja som vkuse myslievala na to ako ma vsetci hrozne ohovaraju ale potom to cloveka uplne pohlti strati sebavedomie a zabuda zit svoj zivot. ZAVIST JE ZNAMKA USPECHU! mali by sme sa z nej istym sposobom tesit :DDD

xy:)

klebety moze vyvratit iba tvoje spravanie a postupne je ludom jasne, ze clovek nie je taky, ako ho vykresluje niekto iny.

Laurina22

Sway...to je moja jedina odpoved na ohovaranie.Ina pre mna nie je,pokial ju mas,sem s nou.
Ta3 vdaka,mas uplnu pravdu,povzbudil(a)si ma:-)Rofl,detto....Prizemni ludia tu budu vzdy.

rofl

preco by si vyzerala ako uplny pako. viac-menej ma netrapi co si druhi o mne myslia. skor by ma trapilo, co si myslia ti, s ktorymi kamarat som. a to ze par ludi by sa odo mna odvratilo lebo veri niekomu inemu, tak to asi neboli az taki dobri kamarati. ved si zi svoj zivot pre ludi, ktori za to a o to stoja. ostatnych mozes mat vies kde.