Problem najst si vztah (20r.)

Príspevok v téme: Problem najst si vztah (20r.)
vulabi

Moj problem je jednoduchy, a zaroven specificky .. nedokazem si najst vazny vztah. Som mlady chalan a od 18r. som nemal znamost. Je uz pre mna frustrujuce, ked pocuvam ludi v mojom veku ako uz maju dlhodoby, fungujuci vztah. Naozaj som niekolko krat rozmyslal nad tym, cim to je ale na ziadnu odpoved som neprisiel.. nechcem tu vyzerat ako namysleny, ale zle urcite nevyzeram, sportujem, snazim sa byt mili a zdvorili k zenam.. tesil som sa ze ked pojdem na vysku, na intrak, ze sa to zmeni, ale nic z toho ... kopec dievcat uz bolo zadanych, a tie ktore neboli si na intraku nasli niekoho ineho. U vsetkych som mal len status "super kamarata". A to pritm nepatrim k ziadnym bojkom .. nemam problem nadviazat s babou kontakt, prihovorit sa vo vlaku ci na diskoteke .. len nikdy z toho nic nevzide .. neviem ci nemam na to tu charizmu alebo co, ale do tych spominanych 18r. som s tym problem nemal .. len zrazu som nejak dospel, zvaznel a uz to neni ako kedysi :( .. ja by som si uz naozaj chcel najst vaznu a serioznu znamost ale nedari sa mi .. ked som sa s tymto zdoveril ludom ktorym verim, vsetci mi povedali ze nech nikoho nehladam, ze ono to pride samo .. to mam cakat so zalozenymi rukami a cakat dokym mi nejaka kocka zaklope na celo ??

vulabi

etelteli - ale to ze som zoserioznel je minimalne v mojom veku nevyhoda, lebo prave humor a uvolnenost je to, co zabera na vela dievcat ... poznam aj niekolko pripadov ked naozaj nejake dievca sa namotalo na chalana prave pre to ze s nim bola sranda a zabavala sa s nim .. a to je to ze ja taky neviem byt .. proste ja uz nedokazem zabavat na hlupych vtipoch, nesledujem TV, neviem nic o najnovsych "celebritach" a modnych vystrelkoch, na druhej strane som sa viac zacal sustredit na ucenie a na skolu a veci pre zivot potrebne, a akosy so mnou prestala byt taka sranda ako davnejsie, ked mi nebolo blbe babu capnut po riti, robit si srandu, ist sa niekam opit .. proste mam dojem akoby som stratil "iskru" :(

lost

"uz mi fakt chyba ten pekny pocit ked mi pocas zaspavania pride SMS s nejakou peknou zamilovanou basnickou..."

a co ak za 2 mesaice budes pisat:

"uz mi lezie na nervy ako mi stale a kazdu noc pise tie po..zamilovane smsky"

? :Dotravovalo ma to

inac ja mam 22 a mam (ci mal som?!) rovnaky "problem" ako ty.

ten problem bol velmi intenzivny a myslel som na ten problem castejsie ako na tu klasicku frazu "na sex myslime najcastejsie"
(zjednoduchsene povedane, otravovalo ma to aj ked som bol extremne zaneprazdneny (ne/umyselne - to je jedno))
to od tak 15 1/2 roku zivota :)

a ked vidim ze kolko chalanov v mojom veku ma frajerku, ktora je naozaj velmi velka rarita s nevycislitelnou hodnotou, a vidim aki IDIOTI su, ze nezveladuju vztah, tak sa len zasmejem, ze haha, zaujimave..

ako je to mozne?
THATS THE QUESITON :D

vulabi

nejde o to ze potrebujem mat frajerku .. ide o to ze sa bojim o to ze takto to bude pokracovat az do doby neurcitej, az sa zrazu pozrem do zrkadla a zistim ze som stary mladenec ... a tak nechcem dopadnut .. niekto by mohol povedat ze som mlady a mam vela casu .. ja hovorim ze nie, lebo mam 20, a nemam ani len naznak nejakeho vztahu, a ked aj nejaky naznak pride, tak o tu babu zas nemam zaujem ja .. uz mi fakt chyba ten pekny pocit ked mi pocas zaspavania pride SMS s nejakou peknou zamilovanou basnickou...

etelteli

Neboj sa, ešte si mladý. Naozaj to príde, no nemusíš čakať so založenými rukami, ďalej nadväzuj kontakty, tak ako doteraz... Rozvíjaj sa, teš sa zo života... A najmä sa nesnaž nasilu meniť, lebo to podľa mňa vedie skôr k pretvárke, pred svetom aj sebou samým. Čo je na tom, že si zoserióznel? Ak je to tak, tak by si predsa nechcel nejakú pojašenú pipku, ale ženu, ktorá ocení to, čo v sebe máš. Som presvedčená, že takú stretneš. Hovorí sa, že lásku nájdeš vtedy, keď to najmenej čakáš, možno je to pravda. Nehrň sa do toho, veď aj byť single má svoje čaro, hoci chápem aj tvoju potrebu nájsť si niekoho blízkeho. Najprv si však skús nájsť toho blízkeho v sebe samom a prestaň o sebe pochybovať. Verím, že tá pravá ťa čaká a možno už nie je ani ďaleko :)

kafe

To čo robíš teraz sa podobá naháňaniu vlastného tieňa. Fakt to nemá význam. Počkaj na poludnie, tieň sa k tebe priblíži bez toho, aby si pohol prstom. A to more voľného času využi - prácou, sebapoznávaním a zdokonaľovaním.. Ono chlap čo zúfalo hľadá frajerku pôsobí dosť odpudivo. Aby si bol spokojný potrebuješ mať frajerku? To nevieš byť šťastný len tak, aj keď si sám?