Preco su chlapi posadnuti sexom?

Príspevok v téme: Preco su chlapi posadnuti sexom?
jolika

S mojim byvalym sme ostali dobri kamarati...Je to uz 3/4 roka co sme sa rozisli...Minule sme sa stretli po asi 4 mesiacoch boli sme von, potom ma prehovoril, aby sme isli k nemu, ze sa chce najest a tak...Kedze je normalne ist ku kamoske, tak a on je kamos, tak som isla...A slubil, mi ze nic robit nebude, ze ziaden sex..Ale len som si u neho sadla a zacal ma bozkavat a tak, a samozrejme, ze bol sex, aj ked som nic take nemala v plane...Potom sme isli zase von. Ked s nim pisem, hocikedy mi pise ze by ma pomiloval a tak...Mne je uz z toho zle...Som mu uz milion krat vravela, ze nemam zaujem....Inak je v pohode, vsetko si vravime, je mi aj oporou, proste inak sa sprava ako velmi dobra kamaratka, ale ked sme spolu, hned mysli len na jedno...Ja uz neviem, ci niekedy konecne dostane rozum...Kedze teraz na tom stretku po 3 mesiacoch bol ten sex, zase sa s nim dlho nemam v plane stretnut... Je mi ozaj neprijemne, ked musim byvalemu vraviet, aby sa o nic nepokusal a pod. a aj tak mi to je prd platne. Ja vazne nechapem, preco nemoze byt medzi zenou a muzom iba normalne kamaratsvo...Je podla vas mozne, ze dostane rozum a zacne byt normalny?A opakujem, rozhodne so mnou neostal kamarat kvoli sexu...Sme od seba cez 100km, a od rozchodu sa stretavame minimalne. Mne toto kamarastvo vyhovuje, ale chcela by som, aby sme sa stretli normalne, pokecali a tak, nic ine....

soffa

nic v zlom,ale keby si nechcela tak to neurobis.je jasne uz len z toho ked ta tahal domou,ze nezostane len pri reciach a vine.ak ti to nevyhovuje tak sa s nim nestretavaj.

elsa5.5

jolika,no ja neviem či ti jeho záujem nelichotí a jednoducho ho chceš inak sa nenechám do niečoho nahovoriť,alebo ti chýbal sex...a nie medzi mužom a ženou jednoducho kamarátstvo neexistuje:)

[zruseny7]

Jolika ..presne toto sa stalo aj mne ..no potom ma videl s iným a potom sa on dal dokopy s jednou holkou, ktorú už dlho predtým odmietal ..no a odvtedy už spolu v kontakte nie sme ..aj keď veľmi som ho chcela za kamaráta, no jednoducho to nešlo ..

kafe

jolinka, mne sa to tiež stávalo. Nie síce sex, ale obchytkávanie, dotyky od chlapov. Tiež som si hovorila, čo si to dovoľujú.. ja nie som taká!! Ale vieš kde bola chyba? Bola som mäkká trvať na svojom NIE.
Povedz mi, čo ti bránilo od priateľa vstať a odísť, ked ťa začal bozkávať? Nič. Takže druhýkrát už nechoď k nemu ani domov, lebo vieš, že si mäkká a na ten sex ťa zlomí. A neboj sa TRVAŤ na svojom rozhodnutí. Proste mu nič nehovor ale začni KONAŤ konečne. On vie, že za tými milión slovami skrývaš svoju slabosť pre neho (alebo pre sex).

Deee

No ja ti to spravanie prelozim, vztah nie, zodpovednost nie, sex ano a vsetkymi desiatimi, mozno existueje priatelstvo medzi muzom a zenou (aj ked si myslim, ze je to skor v rovine zazrakov) tak urcite neexistuje medzi byvalymi partnermi, mna dokonca v case mojho chodenia s manzelom otravoval byvaly, ci neskocime na kavicku...vedela som vsak, co by chcel po kavicke, takze som zmenila cislo, jasne, ze sa s byvalym super keca, ved kto iny ta este tak dobre pozna, ale ver mi nema to zmysel, stracas cas

whee_ee

No a ešte keď mu pri sexe hovoríš, že mu to budeš dlho vyčítať, no akože prepáč, mala si z toho niečo? Stálo to aspoň za to? Že teraz ťa už nebude brať vážne?

whee_ee

A prečo si mu potom dala? Myslela si aj na to, že je to od teba nefér mu tvrdiť, že fuj fuj, nič nebude a potom pri prvej príležitosti sa s ním vyspíš? Potom sa nečuduj, že ťa neberie vážne... Asi sama nevieš, čo chceš. A nauč sa mužov rešpektovať takých, akí sú (čo by mohli aj oni nás :)) a potom ich možno prestaneš hádzať do jedného vreca a nzývať sexuálne posadnutými....

whee_ee

A prečo si mu potom dala? Myslela si aj na to, že je to od teba nefér mu tvrdiť, že fuj fuj, nič nebude a potom pri prvej príležitosti sa s ním vyspíš? Potom sa nečuduj, že ťa neberie vážne... Asi sama nevieš, čo chceš. A nauč sa mužov rešpektovať takých, akí sú (čo by mohli aj oni nás :)) a potom ich možno prestaneš hádzať do jedného vreca a nzývať sexuálne posadnutými....

mataBB

hm tak potom ani nie je problem v nom, ale v tebe...ked nechces tak povedz nie, ked chces tak s nim sexuj, ale nestazuj sa ze od teba chce sex...

jolika

mataBB ano jemu neviem povedat nie...Mala som ho velmi rada, ked som s nim chodila, a este stale mu neviem povedat nie...A jasne, ze aj aj mam rada sex, ale nie s byvalym, o take nestojim...A jasne nenutil ma, ale ja som mu vravela aj pred tym sexom aj pocas sexu, ze mu to budem dlho vycitat...Ach, keby sa uz prestal o sex snazit...