priatel na mna zdvihol ruku. neviem ako dalej

Príspevok v téme: priatel na mna zdvihol ruku. neviem ako dalej
Lucie1234567

Prvý krat sa to stalo na silvestra. Hadali sme sa za banalitu, povedal mi do oci ze som pi*a a vrazila som mu. On mi facku vratil. Ospravedlnoval sa ze to bol reflex ja som nad tým rozmýslala a kedze sme spolu boli uz cez rok a nikdy to nespravil predpokladala som ze to bol naozaj "reflex". O mesiac sa to zopakovalo - tiez mi vratil facku. Prisli horsie nadavky za nic zakazoval mi kamaratov ale on si za svojimi chodil. Mne sa to samozrejme nepacilo a hovorila som mu ze to tak nejde. Trval na svojom. Medzi tým sme sa velakrat hadali az raz zavolali policiu lebo ma zacal tahat za vlasy na ulici a ludia nevedeli co sa deje. Pred tromi dnami sme sa pohadali a chcela som ist domov. On sa postavil pred dvere a nechcel ma pustit. ja som trvala na svojom. kricala som po nom a zrazu mi vrazil. domov ma zrazu pustil tak som aj sla. odvtedy sme sa nevideli len sme spolu volali a hovoril ako ho to mrzi ale ze je to moja vina lebo rýpem. velakrat mi klame ze ide niekam s mamou a pritom ide von s kamaratmi. ked mu poviem ze sa chcem rozist tak sa mu to nepaci. som na pokraji sialenstva neviem co spravit ja ho naozaj velmi milujem a zmenit ho uz asi nedokazem. mame za sebou aj krasne chvile je to moja prva velka laska. rozmýslala som ci nepojdem k psychologovi ale neviem co to obnasa. dakujem za akukolvek odpoved

Scotch

radila by som rozist. avsak v pripadnom dalsom vztahu sa aj ty zamysli.. tak ako nechces od neho, aby ta fackoval, nemala by si ani ty na priatela dvihat ruku... radsej sa o tom porozpravat ako hned rozdavat facky nie?

jameliia

Spravil RAZ spravi ZAS !!!

V mojich ociach chlap, ktory udrie zenu alebo dieta, nie je chlap! Spravny chlap si svoju zenu (priatelku) brani pred ostatnymi a nie, aby ju este sam udrel.
A keby mi moj priatel do oci povie, ze som pi.. tak by tak blboko klesol v mojich ociach, ze by som si ho uz viac nedokazala vazit. A to by znamenalo koniec vztahu, kedze ja nedokazem mat vztah s clovekom, ktoreho si nevazim.

la femme

pises, ze sa nic nestalo, ale raz urobil to, raz urobil hento, potom zas nieco insie..to vsetko (facky, tahanie vlasov, zakazovanie chodit von s kamaratmi, nadavky, hadky) sa stalo v priebehu jedneho tyzdna/mesiaca??? a to sa ti zda v poriadku, ze chalan mlati babu a nadava jej? to je podla teba z jeho strany laska?? a esteze huli...no moj boze,ved to je uplne pubertalne, to ani nie je muz pre mna, to je este nevyspele decko.. dievca zobud sa..myslis, si, ze s takym chalanom to ma buducnost?? a never tym oblbovakom, ze by ta ziadny iny nechcel, velmi pekne to vsetko vystihol lost, precitaj si to este raz, aby sa ti tie klapky spadli...

Lucie1234567

on ma 20. klapky mam na ociach pretoze rok sa nic nedialo. ano ma velmi pofiderných kamaratov rad chodi hulit a dobre vie ze sa mi to nepaci. kamaratov som nezakazovala, len to hulenie sa mi nepacilo. lenze jeho kamarati ked idu von tak sa idu nahulit. nic ine nevidia. nikdy som do neho nerýpala bezdovodne. iba ked som mu prisla na to ze ma klame alebo ze hulil. raz bola situacia ze som von sla. povedala som mu pravdu aj kde som s kým som a povedala som mu ze moze ist von s kamaratmi teda. dosiel pre mna zacal mi nadavat, odprevadil ma domov a potom siel von hulit.

Excita

Lost to vyborne vystihol, vsetko ti vo svojich prispevkoch dokonale vysvetlil, tak snad sa odhodlas k rozumnemu kroku.
Ja si inak myslim, ze ty ho nemilujes takou skutocnou laskou, lebo ta obnasa nieco celkom ine ako je vas vztah, ty si to len myslis, ze ho milujes, lebo si zvyknuta byt s nim a nevies si predstavit ako by si ten cas bez neho vyplnila.
On na teba "sije" diagnozu, pritom to on ma choru hlavu.

system

lost pud sebazachovi je nieco celkom ine ;) mal si namysli pud sebakontroly asi ;) ale suhlasim co pises, neviem bud ma to dievca na ociach klapky alebo nechce vidiet ake vazne to je. radsej by som bol sam nez z takym debilkom.

bozeee a zase sa pytam sam seba kde je spravodlivost ? ze normalny su slobodny a taky dementi zadany ... :( ach ..

bingham

lost: si dobry chalan...a rad zenam pomahas...to je velmi dobre :)

Ale ja to vidim trosku inak...holka ma asi psychicke problemy...a tie facky si zrejme aj zasluzila...(aj ked sa mal ovladat) a ona to dobre vie.. :)

Lucie1234567: najlepsie by bolo keby sa s tebou chalan rozisiel/alebo ty s nim...a tym by sa predislo vela problemom...vies aj on ma len jedny nervy...a ked mu po nich neustale brnkas...takto to dopadne...a pri tvojej povahe moze aj horsie...

lost

"a este jeho oblubene je ze ziadny chlap nebude chciet taku histerku jak som ja. "

a na toto urychlene zabudni :)
- jednoducho taketo veci si NIKDY od NIKOHO NEBER k srdcu.. to je "blbost" jednoducho.. je to len snaha o podkopanie sebavedomia. cim dlhsie nad tym budes uvazovat, tym viac tomu budes verit.

je to ako "zazraky" "prizraky" "snenie" - mas informaciu a uvazujes nad tym - ale s kazdym uvazovanim si tam mozog nieco doplni, co mu chyba, to NIE JE choroba, to je bezna funkcia mozgu.. a neskor z toho mas taku "story" ze tej vete naozaj verit budes, ale to je velmi zle.. musis mat imunitu proti tymto utokom :)

good luck

svet 21

Máš,len 18.r. tak bež od neho a neobzeraj sa!Užívaj si život s priateľmi a na toho "slabocha" zabudni,čo najskor.

lost

Hlavne sa nenechaj psychicky vydierat!

To je fakt, extremne zle...

Typicke chovanie "pussy boy"-a je take, ze potrebuje citit nadvladu .. a .. ak sa mu to nedari, zautoci na psychiku...

a neskor ?

neskor chuda obet (toto slovo je tak vseobecne, utocnik-obet, nie v zlom zmysle slova) vyjde z toho ako "ten zly" "ta zla" atd..

existuje mnoho hadok atd.. malych, velkych, ale!
nasilie nikdy naprieky nikdy
to je pravidlo NNNN alebo NaNiNaNi? alebo proste NENENENE!