Prečo ma všetky ženy chcú?

Príspevok v téme: Prečo ma všetky ženy chcú?
exot

mam 24 rokov a uz asi od trinastich ma vsetky zeny okolo mna obtazuju svojimi trapnymi navrhmi a obletovanim. dokonca aj ovela starsie mi davaju najavo, ze sa im pacim a ze by si to so mnou chceli rozdat. ja ale o ne nemam zaujem. nie som na chlapov, ale toho ustavicneho prenasledovania mam uz plne zuby. co som snad jediny schopny chlap na celom svete? ja viem, ze som pekny, zabavny, pritazlivy a inteligentny, ale to predsa este nestaci na vztah.nestaci, ked je len jeden z paru dokonaly. ked sa mne zena nepaci, tak predsa si s nou nebudem zacinat. vystriedal som uz niekolko desiatok zien, mozno aj viac ako dvesto, neratam to, tak pocet nepoznam. a som uz dokonale otraveny. vsetky zeny su na jedno kopyto. kazda len na mna cumi ako keby nikdy nevidela pekneho chlapa a mysli si, ze aj ja sa pokakam z nej. nebavi ma to uz, najradsej by som sa odstahoval niekde na pusty ostrov kde by boli namiesto zien len skaly a piesok. a nejaky jeden strom, pod ten by som si sadol a mal by som pokoj.

exot

nejedna sa vobec o for, ja som povodne aj chcel mat vztah ako hocikto iny, ale aj ked to moze vyzerat ako nadutost, v skutocnosti fakt kazda zena ma len hladka a cumi na mna ako na jeziska. a lezie mi na nervy, ked mi vzdy vykladaju - ty si taky krasny muz, stale by som sa na teba vydrzala pozerat. a bla-bla-bla. vzdy mam chut povedat - ale ja na teba bohuzial nie, zlato!

beskyd

:DDD mozno si uz emocionalne otupel z toho ustavicneho pretahovania vsetkeho rad radom alebo je to cele len celkom vydareny for:)