Všetko som pokazila

Príspevok v téme: Všetko som pokazila
laura654

Všetko čo sa dá kazím . Naprv som sa zhoršila v skole , zalubila som sa , prezívala som najtazsie obdobie , pretoze vzdy sa vsetko pokazilo , a teraz som sklamala najlepsieho kamaráta . Bola som s ním vždy, vsetko sme si hovorili , boli sme nerozluční priatelia.. Bála som sa že o neho prídem , ked trávil vela casu s inými ale nakoniec som vsetko pokazila ja. Zacala som sa správať čudne.. On mi odpustil vsetko , ale vidím , že to nieje také aké to bolo .Už ma tak nikdy nebude braž ako predtým. Vtedy to bolo tak intenzívne a teraz ? .. pozdravíme si , hodíme kus reči a nic ... Vsetko mi chýba , chýba mi moj starý život . Prisla som o to najdrahsie co som mala : o neho (najlepsie kamarat) - lepsie než frajer ... neskutočne úžasné priatelstvo .. No teraz už len roním slzy ... Vsetko som stratila , v skole som sa zhorsila ,rodicia ma beru inak... nic nedokážem , nedokážem vstať

laura654

Bol to skutocný kamarát , ktorý mi aj odpustil . Ale neberie ma tak ako predtým , netrávime tolko casu , nic nieje také .. A v skole maximálne zhorsenie :( .... Ja viem ze sú horsie problémy , ale je toho na mna vela ..

kpl

V zivote este velakrat spravis chybu a este velakrat spadnes "na hubu". Skus sa z toho poucit do buducna. Ktovie, ak to bol naozaj dobry kamarat, tak ti odpusti ;)

simo52

Také obdobie som mala aj ja . Každý niečím takým prejde . Je toho na teba asi príliš vela . Skus sa postaviť na nohy a konať. Prajem vela statsia