Korčuĺovanie

chloeee

Minulý týžden som dala s priateľom asi 44 km na korčuliach, no poviem vám že som ešte 4 dni relaxovala ! :D skoro som na hrádzi skapala:D

študent LF

Korčuľovanie pomáha hlavne na musculus gluteus maximus et minimus čiže párové sedacie svaly, ostatné svaly sú svaly nohy inak na brucho vobec lebo brušné svaly relaxujú naopak ako antagonistické sa zapájajú svaly chrbta - trapez

Bíb.s

dakujem vám a jajka001_ vieš aký dobrý pocit z toho mám ja ako sa pri tom odreagujem a vyčistím si hlavu od všetkého ? fakt je to dobre :-)

Annika1987

A pomaha to na uplne vsetko, lebo ja ked korculujem, tak sa hybem celym telom, velmi zapajam ruky, neustale drzim pevny chrbat a brucho, lebo sa snazim ist co najrychlejsie, takze sa to prejavilo na vsetkom, o zadku a bokoch ani nehovorim :)

Annika1987

ja som zvykla korculovat tak 21 km za den tak 3-4 krat do tyzdna a pekne som si spevnila postavu aj tuk isiel dole

jankaaaaaaaaa

treba sa korculovat aspon dve hodiny, 4-5 krat do tyzdna. aspon podla mna. a pomaha na lytka, a na stehna tiez urcite

Bíb.s

mňa to veľmi , veľmi baví ... a zvládala by som aj viac ale mám zdechnuté kamarátky ... tak dúfam že mi aj tých 12m pomôže :D