"Jacmen" v oku

Príspevok v téme: "Jacmen" v oku
janush273

V poslednej dobe mam kvoli chorobe velmi oslabenu imunitu´.. myslim ze prave z tohto dovodu sa mi na hornom viecku v oblasti mihalnic vyhodili 2 jacmene. momentalne beriem citricidal, vit C, zinok, selen, probiotika..neviem teraz, ci to po nejakom case samo zmizne, ale rada by som hojenie urychlila...neexistuje nejaka mast, alebo nieco na tento problem?dakujem

kamilocka

dnes rano som sa zobudila a mala som jedno oko strašne opuchnuté, keď som ho mala otvorené, ani ho skoro nebolo vidno. neviem, či sa mi robí jačmeň, alebo je to z prievanu, netuším..bola som v lekárni pýtala som si kvapky alebo mastičku a nič mi nechceli dať, vraj len na lekársky predpis. čo by ste mi ešte poradili?

jankaaaaaaaaa

tie vitaminy musis uzivat vo vysokych davkach, cca v dvojnasobnej ako je odporucena denna davka , ktora sa pise na obale., hlavne ten vitamin C..
mne na jacmen pomohla obycajna masticka z lekarne.. hlavne je nedotykat sa oka , iba cerstvo umytymi rukami

jkdfskjgh

a ako sa ti tam dostal ten jacmen? sak ked vsetci sexujete na poli tak sa necudujte a potom vypisujete sem na forum!!!!!!!!!! to je demencia