Život...

Príspevok v téme: Život...
_Cry_

Vidím , cítim , počujem .. teda vnímam ale aj napriek tomu mám pocit že nežijem .. Tento život je pre mňa len záťažov ! Musím žiť pre iných ... pre moju rodinu , preto aby som niečo bola a aj tak mám pocit že som veľké nič .. Kedysi som sa ráno budila s úsmevom na tvári a teraz sa budím so slovami : \\\"a k*rva ďalší deň predo mnou\\\" ... Prostenechápem načo je to celé odbré kam smeruje celý ten život a o čom celý život je ...

zuzana1223

Genesis,

Asi si sa spalil ked si stratil vsetok optimizmus, na vsetkom sa da pracovat a preskakat len treba chciet.

Je mi luto, ze ta postihlo nieco, co ta obralo o optimizmus, ale nechapem ako mozes tvrdit ze budes obdivovat len niekoho kto je skaredy a nieco dokazal :) To znie ako vyrok od niekoho zatrpknuteho a nestastnehe zo sameho seba.

Genesis

bohuzial za 14 rokov snazenia sa mi uz dosli strategicke riesenia :)

jedina moznost je zmierit sa s realitou ... bohuzial ako baran nemam slovo zmierit sa v slovniku :)

Genesis

mala si dat konktetne rady :)

co sa tyka padou a vyhier :) .. ju pokial su v rovnovahe alebo aspon vyhier je viac tak zivot vie byt fajn :)

horsie ale je ze aj ked napriek velkej snahe a viere je tych vyhier daleko menej ako prehier

mimo to ja netvrdim ze mam depku alebo nieco podobne ... kazdy jeden den bojujem o to na com mi velmi zalezi a vazne sa snazim ale bohuzial kazdy jeden den je pre mna len novou prehrou

sway.

genesis pozri si nejaky rugby zapas..alebo videa zamerane na pady a vyhry napr.
www.youtube.com
A potom kecaj,ja mam aj pady za sebou.A jedina moja rada je ,ze treba so zivotom bojovat,byt zivy a nie upadat do apatickej depresie;-) Moznosti je milion..To ze keby som nevyzerala dobre,alebo bola postihnuta??to co su za argumenty?Ved aj chalan co sa zmrzacil na motorkach dokoncil ironmana na hawaii..To je o zivotnej sile,co ty vies o tom ako ja vyzeram..

Genesis

tak jej daj nejake konkretne rady co jej pomozu :)

myslis ze ja som nebol v minulosti optimista ? :) .. daval som si pozitivne sugescie kazdy den a bol som plny naivity ... podla zakona pritazlivosti som si mal pritiahnut len pekne veci .. bohuzial nic take sa nestalo ... to len keby si myslela ze moj pesimizmus ma dohnal tam kde som teraz :)

bohuzial pesimizmus bol uz len obrana tam kde optimizmus tolko poublizoval a priniesol vela sklamania

a co sa tyka teba ... vravim budem ta obdivovat len vtedy ak by si sa presadila ako skaredy nepritazlivy clovek a bola by si aj napriek tomu stastna ... inak su vsetky tvoje rady zbytocne .. pretoze je to ako keby clovek s gulometom radil cloveku s prakom ako ma zastrelit srnku :)

sway.

Ale nie genesis,ja nechcem s tebou bojovat a dokazovat ti,ze jediny kto je zodpovedny za tvoj osud,si ty sam.Ale to je na inu temu.Mozme si vymenit email.Tu ide o to aby si nekazil zivot mladej babe,ktoru isto caka vela pekneho ;-) akurat pri pesimistickom pristupe to bude ako u teba..A to je jedine co nechcem dopustit.Preto tato konverzacia..

Genesis

rovnako ako pomaha ludom tvrdenie ze su na tom ludia aj horsie :)

prepac ale konverzacia s tebou ma moc nezabava :) ale dakujem ze si venovala svoj drahocenny cas looserovi ako ja :)

sway.

neboj moja inteligencia je viac ako prekvapiva:-) skus si to znovu precitat..a kedy komu pomohlo to,ze v depke nie je sam?

Genesis

ak by si citala lepsie :) tak som jej len nacrtol ze v tom nie je sama ze su aj ini co su na tom podobne a teda malo to posobit tak aby sa vo svojom probleme necitila sama :)

ty budes asi len pekna :) bo s tou inteligenciou si to moc nevyhrala :) ale neboj krasa ti do isteho veku bude stacit :) ... potom to uz bude horsie ked si tvoji partneri najdu mladsie ;)