Nemám síl

Príspevok v téme: Nemám síl
Kvetinka123

Prišlo na mňa citlivé obdobie, kedy mi nič nevychádza, nemám brigádu, aj keď ju potrebujem ako soľ a práca by mi aspoň pomohla odreagovať sa... Neobchádzajú ma citové problémy, takisto prišli na mňa komplexy a cítim sa byť strašná nula, hlúpa,škaredá a pritom vraj opak je pravdou. Chystám sa na VŠ. Mám takmer 20 rokov, skoro žiadnu podporu, pretože nikto nevie, čo sa vo mne deje. Moju mamu nebaví počúvať dookola čo ma trápi, ani mi pomaly neverí že by som nejaké problémy so sebou mohla mať. Ostatní ľudia ma nechápu, nevedia v podstate kto som, lebo som dosť komplikovaný človek... Mám pocit, že ma nik nemá skutočne rád a všetko je len povrchné... možno to tkvie aj z mojej poslednej skúsenosti s mužom, ktorý ma pred polrokom veľmi zranil a stále naňho myslím. Neukončilo sa to tak ako sa malo, stále je tam množstvo otáznikov a mňa to zožiera a nemám odvahu povedať mu všetko čo som cítila, cítim, a čo si myslím. Celý ten vzťah bol vlastne jedna veľká fraška a mali sme dieru v komunikácii. Nevládzem a každý večer plačem, cez deň som ako bez života a nenachádzam nič pozitívne. Stále myslím len naňho aj keď viem že ho nemilujem, ale všetko sa točí okolo neho a chcem aby to skončilo. Viem že to prejde len tak, ak ho vyhľadám a porozprávam sa s ním(úprimne), alebo mu napíšem... možno inak. Ale neviem sa k tomu dokopať, neverím si... Prosím, ak niekto máte čas napísať mi čo i len pár slov tak mi ich napíšte, lebo mi je naozaj ťažko :( ďakujem

Kvetinka123

janoo hm aj mne to prišlo zvláštne že máme koniec ip adresy rovnaký... :D neviem ti povedať

sissia to je dobrý názor... ľudia sú v dnešnej dobe naozaj sebci a asi aj ja som z tých, ale snažím sa skonsolidovať. a ďakujem pekne, občas si spomeniem na to že nula je prvá v rade ;)

sissia

píšeš, že sa citiš ako nula. vzdy ked ti to príde na myseľ, povedz si: NULA JE PRVA V RADE!! necitiš sa hned lepšie?? :-))
musíš začať niekde chodiť, mať nejaky program. napr. skus cvičiť jogu a budeš chodiť do určitej skupiny. tam su vacsinou ludia celkom fajn a s podobnými pocitmi, pomožu ti. vlastne si pomôžete navzajom. budeš žiť tak aj pre iných, nielen pre seba a to je problem dnesných ludí, že myslia len na svoje trapenie a len ja, ja...preto je tolko depresií-

system

to nieje moje forum len tema :) ale chapeme sa :P thenkju :P ... nene susedia ma nepocuju jedine v sprche :D dufam ze ani tam nie :D snazim sa to neprehanat :D hehe

Kvetinka123

system- "poradila" som ti dačo na tvojom fóre tak si pozri ;) si môj človek, ale je možné že ťa počujú občas susedia :D

natusa42
a prečo je to horšie, stalo sa niečo viac, alebo čo? to ma mrzí, skús niekoho vyhľadať a neboj sa toho určite;) mne tiež občas mama vraví aby som sa šla porozprávať s niekym nezainteresovaným, že by mi to lepšie padlo ale ja sa tomu bránim a pôjdem len vtedy ak to bude už na nevydržanie... dúfam že tá VŠ to zmení, možno by aj tebe prospela nejaká zmena,hm?

natusa42

uf ,pripoímna mi to mna kedysi ,pred troma rokmi ..tiez som myslela stale na jedneho chlapca ,nenormalne ...ale potom to preslo a tvoje pocity som mala tiez kedysi aj ja -tie iste ,tiez mama na mna nemala uz nervy ,a vsetko tak ako ty ..nijako som sa z roho nedostala a teraz je to este horsie ako predtym ,uvazujem nad psychologom ,ale neviem sa k tomu odhodlat ,neviem ako by som ti poradila ..skus niecim sa zabavit ..citaj ,chod von do mesta na nakupy ,sport nejaky ..a mozno ti ot prejde ,asi si len "znudena "

Kvetinka123

aale de ukecaná:) len ma nikto neprerušuje keď píšem, a môžem sa zmysluplne vyjadriť:) inak keciam priemerne fakt :D... dneska už všetko stojí prachy, ale tak zaspievať si môžeš doma v izbe zadarmo (ja to občas robím) :D skús! či? :D

system

tadaa: www.zdravie.sk

jemine ale ty si dobre ukecana :) (to je kompliment) ;) mala by si poradit par ludom na tom forku ktori s tym maju problem :D jo jo aktivity, ale kazda aktivita a zaluba stoji prachy ... a taka ktora nie rychlo omrzi. Cize potom treba pracu. a ked budeme mat pracu budeme tu pisat ze nemame cas sa nudit a pod. :D

Kvetinka123

system
asi sme naozaj na rovnakej vlne:) veď aj v mojich si sa kus vyrozprával (vypísal):D, ale to je dobre treba sa ;) a akú tému si vytvoril? pozriem :D... tak to sa mi veru nepáči že ti nič neporadili... možno to všetko chce fakt len aktivity a dookola len aktivity, alebo práca je liek na všetko:)

Deria
ďakujem, je mi určite lepšie ako predtým, nemyslela som že mi to pomôže, pretože prvýkrát sa takto na nete sťažujem:) áno ja som si vedomá toho že to bude sčasti výchovou, a máš pravdu, nemyslel to zle, v podstate je dobrý človek... kamarátov mám, ale povrchné priateľstvá nie je to pravé orechové... a ešte k tým cieľom, som z tých ľudí, ktorí sú všestranní a baví ich veľa vecí, najbližšie mi je asi umenie a to rôzne formy a ťažko sa vyberá...potom mám pocit že nejdem po žiadnej ceste keď kráčam po viacerých. dík za odporučenú literatúru, určite si prečítam :)

"nudny" a akú esenciu by si mi odporučil? :)

angela85 áno, máš pravdu, prejde to, len musím čakať a už chcem von z toho kolotoča :/

"janoo" vďaka:) a možno až taký magor zase nie je... neviem