duchovia

system

paranormal activity je nizkonakladovi film natoceny rucnou obycajnou kamerou a stal len 15 000 dolarov. bol natoceny ze jeden tyzden v reziserovom dome. vo filme su len 4 ria herci a v celom stabe 40 ludi. :D :D toto by som ani nenazval filmom. ;) (ja len tak na okraj temy ;) )

taffy

ja mam psikou,jedna stale steka smerom na kupelnu ale ta druha nic,sem tam sa zadiva tym smerom ale nezuri. videla som 1,2 film paranormal activit. este ze som nebola doma sama :D

system

nieco na tom bude, vraj zvierata ich vycitia. psy a macky ak mate doma, kamoska mi vravela ze jej pes bezne cumel na stenu a vrcal.
neviem ci ste niekto poculi o fenomen EVP, najdite si to na nete, ale ja sa to neodvazim robit :D by som sa potom bal :D

o duchoch je film Paranormal Activity. videl ho niekto ? ja nie. chcem len podotknut ze vsetko v tom filme je FAKE ! ziadna skutocnost ;)

blondula

ja na duchov neverim,ale predsa sa ich bojim a este k tomu aj pozeravam kadejake videa a potom ked uz spat nemozem,sa bojim aj v noci oci otvorit :DDD nespim,ale oci mam nasilu zavrete :DDD
inak ked som bola este velmi mlada,tak som mala znameho.bol to taky "mafiozo",vecne vyfesakovany a vzdy v ciernom dlhom kabate chodil.raz na diskoteke som ho pri bare zazrela a sla som tam za nim.ale nemohla som ho najst a pytam sa barmanov,ze kde je ? oni mi povedali,ze sa tu uz dlho neukazal.na druhy den,mi kamarati povedali,ze zhorel na chate :-((( a ja som ho videla pri tom bare a aj v tom dlhom kabate :-(((