strach prijat seba

Príspevok v téme: strach prijat seba
ustrachany

mam taky problem. Dlhsi cas som mal tak trochu psychicke problemy, teraz sa uzdravujem pomocou bachovych esencii, citim ako sa mi navracia psychicke zdravie, ale tiez zistujem, ze som uplne iny ako ostatny. Neostava mi nic ine, len sa z tym vysporiadat, ked chcem byt stastny. Odmalicka mam problem z nizkym sebavedomim a tieto esencie riesia aj to. Takisto som zistil, ze hoci mam 17 r tak sa trochu spravam ako decko. Casom to vsak bude ine. Ale mam strach, ze ked budem normalny, tak ma druhy neprijmu a zazijem tie iste rany ako na zakladnej skole. Poradite mi niekto ako sa s tym vysporiadat? Chodim aj k psychologovi. Tym ze som iny, myslim to ze ma zaujimaju ine veci ako ostatnych. Na moj vek dost nezvycajne. Ja som mal normalne zaujmy v detstve, ale iba malo tradicne a preto som si myslel, ze to je nenormalne a odsudzoval som sa preto. Ale ja sa musim prijat, lebo budem mat velke problemy.

ustrachany

dnes som si uvedomil, ake som este decko a kolko veci este neviem. Predstavte si, ze sa bojim, ze nikdy nedospejem. Co si o tom myslite?

jajka001_

a čo že si iny ako ostatni? ved to je fajn. ale neboj, urcite mas s nimi dostatok spolocneho, aby si sa mohol s nimi bavit a travit cas. staci ak sa budes o ludi zaujimat, o ich problemy, ako ziju a hned ti budu blizsi.