súhlasiť s návrhmi?

Príspevok v téme: súhlasiť s návrhmi?
biela mačka

No, to som zase ja, stále hľadám partnera a žiaľ cez zoznamku, keďže skutočne nemám inú možnosť. A stretávam buď takých, ktorí napriek sľubom neprídu, alebo takých, ktorí mi po jednom či dvoch stretnutiach niečo navrhnú a ja nie som štetka, takže ich niekam pošlem. Ale predsa len, či by som nemala súhlasiť, veď ja môžem byť rada, že mi vôbec také návrhy niekto dáva, keďže som škaredá. A aj sa im čudujem, že na takú špatu, ako som ja, by mali chuť.

biela mačka

V Knihe s názvom Žena na úrovni sa píše, že krásna žena môže byť rada, ak si vôbec niekoho nájde. Podľa toho, aké mám šťastie v láske, sa môžem dať na modeling. :-/ .. Inak už starnem a zabudla som, ako sa prejavuje, že muž a žena spolu chodia. Chodením sa to nazýva, až keď majú spolu sex, alebo stačí, že sa stretnú napríklad dva razy v týždni a idú na prechádzku? V nedelu som bola na stretku s jedným mužom, videli sme sa 4.krát. Vo štvrtok mám dovolenku, aj on, no zatiaľ nevie, či bude mať čas na stretko. Tak mám sidať rande s iným, či ako?

Nicoll

a zeny sa zaujimaju o Quasimodov?je jasne,ze kazdy clovek si vybera partnera AJ podla vyzoru,nikto si nezacne nieco viac s niekym kto ho vyzorovo odpudzuje...ten kto tvrdi,ze mu na vyzore partnera vobec nezalezi tomu neverim

3nttt

toto je normalne strasne citat. zamyslela si sa niekedy nad sebou? neustale tu o chlapoch pises ako keby boli tie najvacsie svine ktore kuknu len na krasnu tvar a velke kozy. lenze ja by chlapom tak mi zrejme lezes na nervy po minute. si precitaj po sebe co pises. ved ty sa neustale len lutujes. nic ine. najprv sa stazujes ze ti chlap hned navrhne sex, potom sa stazujes ze s teba chlap hned nepadne na rit. ja mam pocit ze tu ani nejde o to najst si chlapa ale iba sa polutovat. vobec nejde o to ci si pekna alebo skareda ale mas taky pristup ku vsetkemu ze po 5 minutovom rozhovore s tebou by som sa rozplakala a nasadila by som antidepresiva... nejde s teba ani stipka pozitivnej energie. a to je tvoj problem.

AdamKrt

biela mačka Dnes 11:38 - nezda sa Ti, ze zachadzas pridaleko ? Nechce s Tebou ist a preto je taky, onaky...?

Pri takomto Tvojom spravani, sa mu ani niet co divit.

AdamKrt

myslienka Dnes 11:22 - co o to. Biela macka padne kdekomu do oka, lebo je krajsia a seba vyzorovo podcenuje. Ale druha vec je padnut do hlavy - tam by to bolo asi problemove :)

Naviac dalsi vztah na dialku, v to uz neverim. Teda aj som neveril, ale teraz uz to mam aj overene :)