Mešká menzes

Rebeka12

urcite je to zalezitost hladiny hormonov v tele.Moja 15r dcera mava tiez nepravidel.menzes,az ma to donutilo zobrat ju liecitelke,kt.toto skonstatovala

klaudia345

schudla som dost a podvahu nemam ale som v tej spodnej hranici noramlnej vahy tak nvm no...dufam ze sa to vrati

jankaaaaaaaaa

ono by sa to malo vratit do normalu s tym cyklom. samozrejme ak si neschudla tak ze mas podvahu, alebo si schudla vela.

klaudia345

a tak co mam s tym robit teraz? :( som z toho nestastna trocha...lebo vahu by som si xcela udrzat...uz skoro dva tyzdne sa stravujem pravidelne..snazim sa teda nech je to co najlepsie a mozem povedat ze zdravo...kolko asi potrva kim sa mi cyklus unormalni?alebo co mam robit? neviete mi niekto poradit?..dakujem :)

bugina

ja mam 15r a 1x krat som dostala v januari, nikdy som nemala pravidelnu , ale naposledy som mala 8.7 :-/ už mi meška skoro 3 tyždne , može to byť aj tym že mam problemy so štitnou žľazou ? neviem čo mam robiť už..chcem ju dostať ešte pred školou

blondula

moze to byt aj tym schudnutim.ale ako tehotensky priznak to urcite nie je :D v tehotenstve sa chudne z vracania...

klaudia345

menstruaciu som nikdy nemala pravidelnu ale teraz to je o cosi horsie...vynechal mi cyklus jeden mesiac teraz je to uz druhy...tehotna by som nemala byt no rpe istotu si spravim test...ide o to ze som vyraznejsie schudla..moze to mat s tym nieco spolocne?