Potrebujem schudnut vela vela vela 30 kg a viac

Príspevok v téme: Potrebujem schudnut vela vela vela 30 kg a viac
alenka1983

cavte potrebujemems kamoskami schudnut od 30 - 45kg aby sme sa dostali do spolocenskyu akceptovatelneho stavu.
prosim tintitka 55 kilove co chcu mat 50 nepiste ( nediskriminujem ale.. :)) lebo to je fakt ina kava, ani prosim nech nepisu devy ktore sa nas chcu spytat ako pre boha sme sa dostali do takej tucnoty a preco sme sa neovladali ---- pravda ciastocne ale uz sa stalo plakat nad rozliatym mliekom nema vyznam.
Prosim iba zienky co fakt chcu schudnut a maju fakt velku nadvahu .
Hlavne prosim pridajte sa tie ktore uz vela vela schudli bude nas to motivovat.teda aby sme to mali vsetko v takom konstruktivnom charaktere a aby sme nieco aj docielili.
Dakujeme

Helus

Sisska ja mam pohybu dost aj teraz som biciklovala 30 minut,pre mna je pes zakopany v strave,kuknem si to,ako sa to da vypocitat.

ssiska

Navod na zdrave chudnutie -odkaz odstránený- je na to navod, podla BMI indexu si vypocitas potrebny denny prijem pre tvoj organizmus, mas to vyhodnotene na kJ, cukry tuky bielkoviny denny prijem, jest treba kazde 3 hodiny, mrkni to tam, ja som sa prihlasila do fora, je tam velka podpora chudnucich,problem byva naozaj hlavne v jedle, aj ked pohyb je tiez dolezity na budovanie svalikov

Helus

Siska my s Maalankou by sme chceli vediet,ako si to pocitas.,ja si to nejako neviem,tebe to ide dole,a my sa trapime,zdravo jeme a nechudneme,vsak Maalanka.

ssiska

tak som naspat po dovolenke, vaha stoji, ale mam tesne pod 80 kg
vrtacka, gratulujem ku skuskam,s cvicenim a pohybom sa lahsie bude chudnut:-)
malaanka, drzim ti palceky, nech sa ti polepsi zdravotny stav, aj stravou vela spravis
ja som na prijme 6800-7000kj, mam to rozratane na cukry tuky bielkoviny, najprv s tym bolo trochu roboty, ale uz to mam v oku a viem, co asi jest, je to na stranke mira veseleho, nie som hladna, lebo tie mnozstva, co mozes zjest su velke a telo dostane, co potrebuje a nepyta blbosti

malaanka

vrtačka
nie som zdravá.Pretrvávajú pooperačné komplikácie a od pondelka budem chodiť na hyperbarickú komoru a očakávam zlepšenie.
Ja musím zatiaľ chudnúť len zdravou stravou a večerným neprejedaním.
Preto sem dávajte dobré večere.

vrtacka

lenulik, to čo si mi napísala ma vtedy inak strašne potešilo :). ďakujem.
sisska, len vydrž odolávať, po čase sa ti možno zmenia chute a potom ti tie hnusné mastné slané chipsy ani nebudú chutiť :).
maalanka, ako sa darí? zdravá?

vrtacka

Ahojte baby,
tak ja som úspešne skončila školu :). Preto som sa dlhšie neozývala, nebol čas a ani nejaké výsledky v chudnutí...
Od dnes som nabehla na režim normálneho jedenia od ktorého by som mohla začať chudnúť, ak ešte trocha zvýšim pohyb (toho som mala celkom dosť). Na brigádu som sa rozhodla chodievať na bicykli, takže to budem mať 4krát do týždňa cca 35 kilometrov. A chcem začať znova na korčule a cvičiť doma kalanetiku, ale k tej sa dostanem až o také dva týždne, lebo teraz to mám tiež také hustejšie a nemám priestor na cvičenie doma..
Ako sa darí vám?

malaanka

čím to je,že tu nik neprispieva?
Zbytočne vznikajú nové témy o chudnutí.
Aj ja som už písala do inej témy,keď je tu tak ticho.
Baculky,kde ste sa všetky podeli?