Ako ziskat flek na urade?

Príspevok v téme: Ako ziskat flek na urade?
dakovna

Chcela by som pracovat na urade v kancli(mestsky urad, danovy urad, katastralny urad...). Uz som aj videla par takych ponuk na profesii. Vacsinou tam hladaju nejakych samostatnych radcov... Aj by som splnala podmienky co tam davaju, len na take miesta chcu vzdy ovladat nejake zakony, vyhlasky. Raz som na taku ponuku poslala materialy. Zohnala som si tie zakony, co chceli vediet a som sa ich ucila. No bolo toho dost vela, casu malo... nestihla som to... Pozvali ma na vyberove konanie. Bolo nas tam dost vela. Najskor sme pisali test z tych zakonov. Kto ho spravil, postupil do dalsieho kola na ustny pohovor. Kto neziskal potrebny pocet bodov za test, skoncil. Ja som patrila medzi tych, co test nespravili. Chcem sa opytat, ako je mozne, ze to ti ludia zvladli? To je nejaka skola na tie zakony, alebo co? Keby to bolo tak, ze dostanem subor otazok, tie sa mam naucit tak v pohode ale takto nemam sancu. Stve ma to. Taku pracu by som velmi chcela robit, len ako si natlacit do hlavy vsetky tie zakony co chcu ovladat?? Ma s tym prosim vas niekto skusenosti??

jankaaaaaaaaa

jedine co nato potrebujes su znamosti na vysokych postoch . inac nemas sancu aj ked si lepsia ako clovek ktoreho tam vezmu