Antikoncepcia Daylette

Tima-15

Ahojte.ja mam 25 rokov a beriem Daylette uz 3 roky. Spociatku bolo vsetko fajn, ale teraz po cca 2,5 roku som zbadala zmeny. Menstruacia je kratka- cca 2-3-4 dni, silne krce (to som predtym nemavala),naladovost, slabe spinenie a v neposlednom rade som za posledne 3-4 mesiace pribrala 12 kg( ajked nikde nemam potvrdene, ze je to z tabliet). Zacala som cvicit, upravila stravu cca 2-3 mesiace a pribrala som. Tehotna nie som ale ked som sa lekara pytala na slabe spinenie,povedal,ze to je uplne v poriadku,ajkeby som nemala vobec. Neviem,co si mysliet,ci to je dobre,ale pravdepodobne tabletky tento plat doberiem a vysadim. Na niekoho moze pozitivne posobit,ale ja ju mam uz asi dlho.

eliss227

Lulu čo? som to pochopila že si namiesto jednej tablety vzala sedem, ale by bolo hardcore...ak si myslela že si namiesto tabletky č. 1 vzala č.7, tak je to ok, však sú rovnaké

tina241

Ahoj, moja skusenost s daylette.. 3,5 roka som ju brala. Po cca 2rokoch sa mi stale zhorsovala nalada, bola som naladova, nervozna. Posledny rok som mala stale zlu naladu az to preslo do panickeho strachu zo vsetkeho co som mala spravit, kde som mala ist. Totalny strach panika depresie.. uz asi mesiac ju neberiem, a rozmyslam nad navstevou psychologa.. precitaj si ucinky antikoncepcie a vela zien ma velmi zle skusenosti s hak..
S

Lulu888

Ahojte, chcela by som sa spýtať zatiaľ sa mi to nikdy nestalo, daylette beriem už dlhú dobu ale včera sa mi stalo že namiesto 1 som zobrala 7 viete mi poradiť čo robiť? Nakoľko je víkend k doktorke nemôžem zbehnúť a neviem či si dnes mám dať normálne 2 alebo prestať brať a znovu začať pri ďalšej menštruácii.

Jaja1990

Užívam antikoncepciu Daylette asi pol roka. Zo zdravotných dôvodov musím užívať aj proenzi prubeven. Môže byť kvôli týmto tabletkám znížená účinnosť antikoncepcie?

Marta68

Dobrý deň, má niekto záujem o kúpu antikoncepcie Daylette?
Mám k dispozícií jedno balenie - 3 blistre s dobou expirácie 06/2016.
Na cene sa dohodneme.
Mail:marta.durnakova@gmail.com

Marta68

Dobrý deň, má niekto záujem o kúpu antikoncepcie Daylette?
Mám k dispozícií jedno balenie - 3 blistre s dobou expirácie 06/2016.
Na cene sa dohodneme.

simo3011

Ahojte, mam na predaj hak daylatte na 1 mesiac za 10 €, osobný odber BA, v prípade záujmu píšte sms na t.č. 0904634826