Kvapky Rivotril skusenosti

Príspevok v téme: Kvapky Rivotril skusenosti
Jana I.

ahojte, chcem sa opýtať, či niekto berie kvapky rivotril ? ste spokojní s nimi a kvôli čomu ich beriete ?

a či niekto nevie povedať, aký je rozdiel medzi tabletkami FRONTIN a kvapkami RIVOTRIL ?

lebo mám problémy z väčšieho mnostva ľudí, mám pocit, že sa každý na mna pozerá a dreveniem..verejne vystupiť a rozprávať je nemožné...volakedy mi neurologička predpísala frontin a bola som spokojná. Nebrala som ho pravidelne, len pred nejakou udalosťou. Ale dnes som bola prvý krát u psychiatričky a tá mi predpísala rivotril 3 kvapky pred nejakou udalosťou...tak neviem, bojím sa toho lieku a zmeny..a dá sa šoférovať pri tom ?

dakujem moc...

dodo

Hmmm noo ja 5 rokov som na xanaxe ale stavi mam stale dnes som navstivil osychiatricku a dala mi rivotril kvapky a ze uvidime o tyzden xanax brat už nemam uvidime co s toho bude mam obyvy brat tie kvapky že su na epilepsiu hlavne tak newiem ani len som už potreboval zmenit liečbu a zacinam kvapkami som šofer a s xanaxom som jazdil v pohode ma niekdo skusenosti s jazdou pri kvapkach rivotril,?dakujem alebo je nieco momentalne na uzkostne stavy a paniku co naozaj zabera a da sa fungovat?

Nani113

Ahojte
ja tiež beriem rivotril sem tam hlavne ked pocitujem silnu uzkost a davam si tak 2 kvapky. zvycajne mi to pomoze a cely den mam potom pokoj. Chcela by som sa ale spytat ak je tu niekto z Ba ci mi nevie poradit nejakeho psychiatra v Ba s ktorym mate dobre skusenosti co sa tyka uzkostnych poruch.
ddakujem.

bibba

jaaj, teraz som si vsimla, ze pises, ze uz to neberies? tak ocom si chces potom pisat? ocividne sa uz mas lepsie. (co je samozrejme super:))

bibba

Halooo, tak je Rivotril 2mg zadarmo, ci nie je? lebo minule som zanho neplatila nic a fakt chcem vediet ci to bola chyba ale je uz zadarmo?

Katrin19
ja si s tebou rada popisem. aj stretnem mozno casom:)
napis mi na bi85ba@azet.sk ak chces.

Katrin19

Mne Xanax vobec nesadol, Rivotril mi pomahal lepsie, ale zo zaciatku mi stacili nizsie davky ako neskor. Uz to ale neberiem. Jana I. pripadne aj ine baby co mate uzkostnu poruchu, najlepsie ak ste z BA, mozete mi napisat mail na spamysem@centrum.sk rada by som si pisala s niekym ako ja.

Romanoo

Ahojte, obidva lieky su indikovane na rozne formy uzkosti. Rivotril je antiepileptikum - oficialne, je to benzodiazepin, ucinna latka clonazepam, Frontin je tiez benzodiazepin s ucinnou latkou alprazolam, tento liek je tiez pod inymi nazvami Xanax, Neurol. Clonazepam a alprazolam su najucinnejsie latky na liecbu uzkostnych ochoreni. U niekoho zaberie Rivotril lepsie u druheho Xanax, treba len vyskusat. Mne sa zda, ze Rivotril je jemnejsi. Rozdiel medzi kvapkami je v case nastupu ucinku, to znamena, ze kvapky rychlejsie ucinkuju.

Jana I.

ja som za rivotril doplácala 0,40 centov.

a prešla som na ne preto, lebo s tými problémami v spoločnosti som išla najprv za neurologičkou a tá mi dala frotin. po dvakrát..potom ma poslala za psychiatričkou a ona mi dala rivotril..nad frontinom mávla rukou..ale frontin na mna zaberá viac ako rivotril..tak neviem. keby mal ešte niekto skúsenosti s týmito liekmi budeme radi

bibba

inac ja mam tiez rivotril, ale tabletky. ja by som zas chcela vediet aky je rozdiel medzi kvapkami a tabletkami, aky to ma zmysel?
ale pokial viem, Frontin asi bude silnejsi nez je rivotril, mne rivotril asi tak tiez nepomaha, ja si zase davam lexaurin, ked mam stres alebo nervy. ale zaujima ma ten frontin, je dobry? a preco ked ti frontin vyhovoval si presla na rivotril? podla mna rivotril az tak uplne nepomaha na nervy...

ale jedna vec ma zaskocila, minule som si platila lieky v lekarni a za rivotril som neplatila vobec nic, on je teraz akoze zadarmo alebo to bola nejaka chyba? teda su vobec nejake lieky uplne zadarmo? som nevedela...

Jana I.

tak dnes som mala stretnutie s klientami a dala som si 3 kvapky rivotrilu ale nejak som necítila nič...možno som to len nepostrehla ale pri frontine som sa cítila uvolnenejšie

ako jedno aj to druhé beriem len pred nejakou záťažou