same nadavky

smutna6

ale ak ho poslem k vode stratim to pre co som zila cely ten rok skoro... ja uz neviem byt bez neho ved on je moj zivot :( a spravi takto pre mna dost avby som mala radost ale zas pri najmensej hadke ma sundava proste preco toto robi? co si dokazuje? a ja to nezvladam dost co mam doma psychicky choru matku...

jajka001_

co mas z toho ze ta slovne miluje ako kona ked si ta natolko nevazi ze je schopny ti nadavat? vies si predstavit ten rozchod? vies co robia taketo typy pri rozchode? on nelubi teba ale seba

hviezda01

presne ako pise Iveta Michal,musis to ty sama stopnut,inak to bude pokracovat do vacsich extremov...je to len a len na tebe...ako dlho to trva?

Iveta Michael

Chlap ktorý naozaj miluje partnerku neuráža takýmto hrubým a vulgárnym spôsobom....

nesmieš mu to tolerovať..určite si zaslúžiš niekoho lepšieho..a nie grobiana! prepáč,len ja to takto vidím..

Iveta Michael

nuž moja...

asi len poslať ho do ...tam kde teba on slovne..ale ty by si to mala urobiť naozaj!

Takéto opakované urážky u mňa neexist..skončil by veru..to sa budeš iba trápiť viac a viac...STOPNI TO!!!