Moj ciel dat dole 25kg

Príspevok v téme: Moj ciel dat dole 25kg
lukasenko600

ahoj,som chalan,mam 21rokov a vazim takmer 100kg,momentalne som odhodlany ten klat slaniny zo seba navzdy zahodit,velakrat som sa pokusal schudnut ale dlho mi to nevydrzalo kedze mam strasne slabu volu,no teraz mam prestudovane vsetky clanky od Mira Veseleho ktory uspesne schudol takmer 40kg.UZ som pochopyl ze schudnut za mesiac 40kg nieje realne,a aj keby len polovicu zdraviu nebezpecne,teraz cakam na jeho knizku ako som schudol 35kg objednal som si parny hrniec na ktorom si budem pripravovat jedla bez masti a oleja a mam aj novu masinu novy bezecky pas :) za moju tucnotu si mozem sam kedze denne zozerem jak svina a cely den presedim za pocitacom,niet sa comu cudovat davam si ciel mesacne zhodit 5kg coze do polroku by som chcel mat mojich predsavzatych 75kg drzte palce urcite dam vediet ak ovsem vydrzim :)))

lukasenko600

jasne cakam este na ten parny hrniec a musim v izbe urobit miesto na bezecky pas,mas pravdu nato treba strasne vela casu kym si clovek prestuduje vsetko okolo toho,a hlavne s planovanim stravovania ale vsetko sa da,jasne budem si vsetko zapisovat vahu,obvod pasu atd a kazdy 2 tyzden si to budem zapisovat znova a porovnavat :P

adka_lc

ja tiez potrebujem zhodit 25kg a tiez sa chcem dostat presne na tych 75kg lenze momentalne tento rok maturujem takze v skole je toho vela a kazducky den a aj cez vikendy chodim do prace pretoze byvam sama a este sa aj staram o domacnost pripojit k toucvicenie by bola asi samovrazda uz teraz nevladzem ale hned ako zmaturujem chcem si najst osobneho trenera a skusit to takto strasne som sa zanedbala ked mi zistili problem zo stitnou zlazou za 2,5 roka som pribraka 25 kg a nechala som to tak ...som hlupa a budem mat co robit aby som to napravila.....ale velmi sa budem snazit aj tebe velmi drzim palceky urcite sa ozvi akosa ti dari a dufam ze ti to vyde......vsetko dobre

darkdark

parada, aj ja drzim palce!!! nezabudni si viest nejaky dennik/tyzdennik ako si chudol. je parada potom v nom listovat a vidiet kolko si vazil pred 6 mesiacmi. jedna baba sem niekde pisala, ze sa fotila. to by si tiez mohol :) podla vsetkeho je to tiez silna motivacia aby si sa nevratil spat.

carey

ahoj,velmi ti drzim palceky, vidim ze odhodlanie mas, hlavne chod na to pomalicky a vydrz !!! Ja cvicim od augusta, trosku uprava stravy a uz pozorujem vysledky.Ty mas vyssiu vahu, tak u teba to pojde rychlejsie. Kedze mas nastudovane clanky od Mira, tak asi vies ako sa mas stravovat a super ze mas pas to je dobra vecicka :D Kebyze nieco nevies napis mi ti tu urcite poradime